04/01/2026
🛒Касиерите и продавач-консултантите в България – тихите герои на ежедневието.
📌Там сме едни хора, които стоим по 8/10/12 часа на крак.
📌Усмихваме се и се стараем да работим максимално бързо, въпреки че се налага да работим с 2 валути, въпреки че клиентът е уморен, ядосан, объркан, груб.
📌"- Ама тя системата ви изчислява всичко, не се оплаквайте." - Да бе, тя системата изчислява, ама асимилацията на мозъка никой не може да ти я програмира!
❗По време на КОВИД лекарите бяха на първа линия - РЕСПЕКТ!
❗Днес на първа линия са: касиерите - в ежедневния хаос.
И въпреки това:
📌Понасяме най-много "хейт"
📌Най-малко благодарност
📌Почти никакво уважение
И следващия път като сте на касата, айде дайте една усмивка, едно благодаря и малко търпение.
Значи много за нас!
Респект за всички колеги.