25/04/2026
Ma Tey, kenyér, vidámság volt a Teyföl étteremben!
Óriási megtiszteltetés volt ott lenni, felvonulni a portékáinkkal.
Csodapiac alakult ki az álmos, hideg reggel után. 🙂
Nagyon boldogok vagyunk, hogy részesei lehettünk, és végignézve utólag a fényképeket, büszkék vagyunk magunkra!
Értéket teremtünk és ez fantasztikus érzés!
Megérte pitymallat előtt fejni és bekapcsolni a kenencét! 🥰
Holnap Tahitótfaluban folytatjuk!