13/06/2026
😅 Bocsi, térségünk legjobb fej vásárlói Elfelejtettem szólni, hogy ma Andit már zárás előtt kifosztottátok lángosügyileg. ❤️ Mire sokan odaértek volna, addigra elfogyott minden. (Nekem sem jutott képzeljètek 😱)
A jó hír, hogy holnapra újratölt, így ismét lesz mindenből friss lángos azoknak is, akik ma lecsúsztak róla – köztük én is. 😄
Szóval holnap találkozunk a Déliparti Piacon – Zamárdiban, és ígérem, most ti is kaptok! Persze csak akkor, ha időben érkeztek. 😉
A viccet félretéve: nagyon köszönjük, hogy ennyien megszerettétek az új helyünket, és hogy ilyen sokan velünk tartottatok a régi helyszínről is. Ez rengeteget jelent nekünk. ❤️
Ami pedig nem változik: a gyermek játszósarok, a SUN Market tematikus programjai és a közösségi élmények továbbra is a fedett, belső térben várnak benneteket.
És még csak most kezdünk igazán belejönni... 😉 Jövő héttől egyre több új arc, új termelő, új kézműves, új program és persze még több meglepetés érkezik.
Na meg persze... a galaxis legjobb lángosa is visszatér teljes harckészültségben. 😎
MZP/X duma vége. Kikapcs. 🤣❤️