12/01/2026
👐🏻Sveicieniņš šajā skaistajā ziemas dieniņā 🫶❄️
Sals kniebj degunā, bet apskatoties apkārt - tik skaisti saulītē mirdz un vizuļo sniegs! ❄️ Šāda ziema man tīk 🪄👌Jums arī? 🙂
Tad nu tā 🤗
Lai arī esam klusāki savā darbībā. Reklāmu lieku, jā, bet reklāmu, vajag, bez tās nevar. Īpaši šobrīd, kad konkurence ir gana liela.
Tomēr mēs neesam projektos, neesam biedrībās. Darām to un cik varam atļauties par saviem līdzekļiem. Semināriem un publiskiem pasākumiem sezonas laikā, laiciņš neatliek,jo darbs paņem praktiski visu. Ja ir kāds brīvāks laiks, tas uzreiz tiek piepildīts ar to, kas tajā brīdī primārāks 🙂
Bet mēs tiekam pamanīti!
Varbūt tāpēc, ka darbiņš tiek patiesi darīts no sirds?
Patiešām prieks un gandarījums par to🫶
Žurnālā "Saimnieks LV" ❤️
rakstiņš par mūsu saimniecību.
Paldies Izdevniecība "Saimnieks LV"
Un, mūsu vērtības vienmēr ir bijušas un paliek nemainīgas. Cik nu mūsu spēkos ir ko darīt, to darām! Ne vienmēr viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no mums!
Ja spēj cienīt savu zemi, cienīt mūs un cienīt mūsu paveikto, tad mums ir pa ceļam! ❤️
Starp citu, šorīt bija tāds dikti noguris, domīgs un skumīgs noskaņojums.
Un, netīši Tev ir iespēja parunāt ar cilvēku, kurš Tevi ņem un atkal iedvesmo 🫶
Paldies par to! ❤️