01/06/2025
Kochani mamy juz czerwiec i tak jak pisaliśmy sezon na nasze szparagi dobiega końca więc komu jeszcze się nie przejadły to zapraszamy do składania zamówień 😁😅 jesteśmy we wtorek od 12-17.00( 03.06 ). . A później czekamy na malinki i znów zawitamy do Was z naszymi smakołykami 🤩🤩🤩
Miłej niedzieli. 🥰🥰