Siemońskie smakołyki

Siemońskie smakołyki Smacznie z pasją. Więcej o nas w pierwszym poście na stronie. Zapraszamy Paulina i Zbyszek.
(1)

Witam Państwa serdecznie 😊Ważne informacje dotyczące swieżych kurczaków brojlerów🐥Zdecydowaliśmy, że dowozy "świeżych" k...
19/06/2026

Witam Państwa serdecznie 😊

Ważne informacje dotyczące swieżych kurczaków brojlerów🐥
Zdecydowaliśmy, że dowozy "świeżych" kurczaków już niestety nie odbędą się przez najbliższe letnie miesiące. Do stałego planu wrócimy od września.
Powód jest jeden !! Jakość mięsa, które dociera do Państwa ! Musi być odpowiednio schłodzone. Niestety nie mamy samochodu-chłodni i nie chcemy ryzykować, że podczas trasy jaką pokonuje kierowca mięso zbyt mocno się ogrzeje i nie będzie odpowiedniej jakości. Już nie wspomnę o wstrętnych muchach, które na każdym kroku czychają na taki kąsek.

Plan jest taki :

Ubój u nas w gospodarstwie w dniach 29 oraz 30 czerwca.

Kto będzie chętny może odebrać od nas osobiście świeże mięsko dnia 30 czerwca w godzinach od 14 do 19 prosto z chłodni. Apeluję, aby zabrać wówczas lodówkę turystyczną lub torbę termiczną.

Zdaję sobie sprawę, że większość z Was nie będzie miała takiej możliwości. W związku z tym dokupiliśmy kolejną dużą zamrażarkę i po uboju zrobimy jak zwykle paczki, które trafią do mrożenia i będą dostarczane do Was bezpiecznie zamrożone w stałym harmonogramie dostaw.
Będziemy dodatkowo mrozić kurczaki krojone, żebyście mieli łatwiej z ich wykorzystaniem. Będę pakowała w osobne woreczki: podroby, filety, skrzydła, nogi i porcję rosołową. Bez problemu, gdy jest to w osobnych woreczkach da się odłupać potrzebną część. Cena kurczaka krojonego będzie taka sama jak tego w całości.
Po prostu musimy tak zadziałać dla dobra każdej ze stron, a od września już tradycyjnie na świeżo co miesiąc.

W dniach 24, 25 i 26.06 na dowozy został już tylko filet, skrzydełka i cały kueczak, ale na doleje tydzień, czyli 1,2 oraz 3.07 będzie już wszystko z mrożonek kurczakowych do wyboru 👌

Ponadto już informuję, że z końcem lipca będzie taka sama akcja 😊🐥

Cennik bez zmian :
‼️Kurczak cały z podrobami oczyszczonymi wewnątrz w wadze między 2.5-3kg w cenie 22zł/kg
‼️Filet z kurczaka połówki 34zł/kg
‼️Noga z kurczaka 19zł/kg
‼️Porcje rosołowe z kurczaka 14zł/kg
‼️Skrzydełka z kurczaka 15zł/kg

Zapraszamy serdecznie 😊
W razie jakichkolwiek pytań śmiało dzwońcie.
Udanego weekendu 🩷❤️💚

Psssst... wpadajcie do Siemonia do warzywniaka 🌸🩷

Dzisiaj był wielki gar 😊😊😊Danie gotowe, tylko podgrzać.Botwinka do podawania na ciepło 😊Skład:Rosół drobiowyMłoda włoszc...
18/06/2026

Dzisiaj był wielki gar 😊😊😊
Danie gotowe, tylko podgrzać.
Botwinka do podawania na ciepło 😊
Skład:
Rosół drobiowy
Młoda włoszczyzna
Botwinka(buraczki tarte na tarce, łodygi i liście krojone)
Cebulka, czosnek na maśle klarowanym
Przyprawy
Dużo świeżego koperku
Ziemniaki młode
Słoiki pasteryzowane.
5słoików dla nas na czarną obiadową godzinę, a 5 słoików dla Was.
500ml - 25zł
Polecam ❤️😊

18/06/2026

Ponownie dostępna w słoikach o Waszej ulubionej pojemności 🩷🌸🐷😊
Kiełbasa słoikowa 30zł-500ml
Zapraszam ☺️☺️☺️

15/06/2026
Dzień doberek 🌸🩷😊🥚🐷🐥🐓Serdecznie zapraszamy do zamówień Siemońskich smakołyków w nadchodzącym tygodniu z odbiorem osobist...
14/06/2026

Dzień doberek 🌸🩷😊🥚🐷🐥🐓

Serdecznie zapraszamy do zamówień Siemońskich smakołyków w nadchodzącym tygodniu z odbiorem osobistym lub wprost pod Wasze drzwi😍😍😍

Harmonogram dowozów:
ŚRODA 1️⃣7️⃣.0️⃣6️⃣ od godziny 15 Toruń
CZWARTEK 1️⃣8️⃣.0️⃣6️⃣od godziny 15
Chełmża- Łubianka- Łysomice - Przysiek- Czarne Błoto- Górsk
PIĄTEK 1️⃣9️⃣.0️⃣6️⃣ od godziny 15
Zławieś Wielka-Bydgoszcz-Czarże-Dąbrowa Chełmińska - Unisław

Odbiory osobiste wyrobów od rzeźnika odbędą się 18 czerwca w godzinach 16-19. W wyjątkowych sytuacjach termin będzie ustalany indywidualnie ☺️🩷

Kochani, przypominam, aby zamówienia składać z dwudniowym wyprzedzeniem, a dla nowych osób informacja, że koszt dostawy to 5zł, a przy zakupie min 60sztuk dowolnych jajek dowóz gratis.

Jajka
----------
🌷Świeże siemońskie jajeczka od kur z wolnego wybiegu:

średnie 1.20
większe 1.40
b. duże 1.60
b. b. duże 1.80
od przepiórek 1.00

Świeże Łążyńskie Mleko
-‐-----------------------------------------
Świeże niepasteryzowane Łążyńskie mleko ze śmietanką na wierzchu w butelce 1l plastikowej bezzwrotnej w cenie 7zł butelka.

Kiszonki
--------------
🌷Kapusta małosolna: młoda kapusta szatkowana do tego mrchewka, koperek i sól, 720ml - 12zł
🌷Ogórki małosolne 830ml-16zł, 900ml - 18zł (ogórki krótkie szklarniowe, koperek świeży, chrzan, czosnek, pół łyżeczki przyprawy do kwaszenia ogórków tej z Cykorii, to jest naturalny susz plus ziele, pieprz, gorczyca tak do smaku, woda, sól kłodawska niejodowana oczywiście ta zielona
🌷Sok z kapusty kiszonej 300ml - 6zł, 330ml - 7zł
🌷Ogórki kiszone tradycyjne(ogórki, koperek, chrzan, czosnek, ziele, liść)słoik 900ml 14zł

Miody
-----------
🍯Lipowy 1kg-45zł/0.4kg-20zł
🍯Rzepakowy 1kg-45zł/0.4kg-20zł
🍯Akacjowy 1kg-45zł/0.4kg-20zł
🍯Wielokwiatowy 1kg-45zł/0.4kg-20zł
🍯Faceliowy 1kg-45zł/0.4kg-20zł
🍯Gryczany 1kg-45zł/0.4kg-20zł
🍯Ze spadzi iglastej 1kg-75zł
🍯Ze spadzi liściastej 1kg-50zł
🍯Wrzosowy 1kg-65zł
🍯Nawłociowy 1kg-50zł
🍯Mniszkowy 1kg-50zł
🍯Chabrowy 1kg-50zł
🍯Słonecznikowy 1kg-50zł

Wyroby od rzeźnika
-------------------------------------------------
Poniżej dokładna lista tego co zamówiłam nadto i jest dla Was jeszcze dostępne:

🐷Kiełbasa :
✔️wiejska, długie laski, wchodzą 4laski na około 1kg. Pakowana po 2laski. Cena 49zł/kg.(dostępne 2opak)
✔️drobiowo-wieprzowa w długich laskach, pakowane będą po 2szt tj.około pół kilograma. 54zł/kg(dostępne 1opak)
✔️czysto drobiowa chudziutka w długich laskach, na mniej więcej kilogram wchodzą 4 takie laski. Pakowane będą po 2szt. 54zł/kg(dostępne 12opak)
🐷Polędwiczka pakowana po 1szt w wadze mniej więcej między 0.3-0.5kg. Cena 75zł/kg.(dostępne 1opak)
🐷Kabanosy grubości małego palca, mięsne, soczyste pakowane po około pół kilograma tj. 7-8 długich sztuk. Cena 65zł/kg.(dostępne 6opak)
🐷Szynkowa chuda o średnicy 10cm. Pakować będziemy po 0.5kg. Cena 55zł/kg.(dostępne 1opak)
🐷Boczek parzony, wędzonypakowany po około 0.5kg. 55zł/kg (dostępne 2opak)
🐷Kiełbasa kanapkowa ta ala krakowska drobiowa, będą pakowane połówki próżniowo, waga takiego opakowania to około 20-40dag , a cena to 56zł/kg (dostępne 11opak)
🐷Filet wędzony pakowany próżniowo po jednym serduszku w cenie 59zł/kg (dostępne 5opak)
🐷Noga z kurczaka wędzona, pakowana po 2szt. 38zł/kg (dostępne 1opak)
🐷Metka, mięso surowe mielone na średniej wielkości oczka, różowiutkie, doprawione polecam , 1sztuka ma około 40dag 49zł/kg (dostępne 2sztuki)
🐷 Wątrobianka 1sztuka ma około 40dag 49zł/kg (dostępne 4sztuki)
🐷Parówka w naturalnym flaku, grube, krótkie laski, na kilogram wchodzi 6-7lasek. Pakowane będą po około 1kg. 45zł/kg (dostępne 2opak)
🐷Parówki cieniutkie wieprzowo-wołowe w naturalnym flaku, pakowane będą po około 0.5kg. 48zł/kg(dostępne 16opak)

Przetwory mięsne
-----------------------------
🌷Smalec wieprzowy biały 330ml-12zł
🌷Swojski bigos z dużą ilością kiełbasy, mięsa, przecieru, grzybów słoik 720ml - 40zł
🌷Pasztet drobiowo-wieprzowy w słoiku, chudziutki, delikatny 250ml - 16zł
🌷Kiełbasa słoikowa z szyneczki wieprzowej i boczku 300ml -18zł
🌷Mięsiwo drobiowe z trybowanej nogi kurczaka 500ml-30zł
‼️Mięsiwo wieprzowe z szynki 500ml - 30zł ( mięso krojone na średniej wielkości kostkę, przyprawione solą, pieprzem, ziele angielskie mielone, liść laurowy do słoika, żelatyna, czosnek, majeranek, odstawione na 24h, następnie przekładane do słoików i gotowane 2-krotnie po 45minut) Polecam 👌👌

Warzywa i owoce
------------------------------
🌷Włoszczyzna młoda 7zł/pęczek, na razie nie są to duże okazy, ale wiadomo z tygodnia na tydzień będzie to wszystko coraz większe
🌷Marchewka młoda 7zł/pęczek
🌷Cukinia, młodziutka, można przerabiać razem ze skórką 9zł/kg
🌷Ziemniaki młode gatunek "Astra" 3zł/kg
🌷Bobek "smrodek"😆 25zł/opak 500g
💛Fasolka żółta szklarniowa 30zł/kg
🌷Czosnek młody 4zł/szt
🌷Rabarbar malinowy 12zł/kg
🌷Kalarepa chrupiąca 5zł/szt
🌷Kapusta młoda ładne duże głowy 6zł/szt
🌷Kapusta młoda pekińska 7zł/kg
🌷Kalafior 8zł/szt
🌷Brokuł 7zł/szt
🌷Botwinka 6zł/pęcz
🌷Pomidory malinowe z ocieplanej szklarni, soczyste, cienka skórka 14zł/kg
🌷Ogórki krótkie tzw.gruntowe z ocieplanej szklarni 12zł/kg
🌷Chrzan świeży w laskach hodowlany( z myślą o tym jakbyście chcieli sami zrobić ogórki małosolne) 28zł/kg
🌷Świeża delikatna mięta cytrynowa 3zł/pęcz
🌷Natka pietruszki 3zł/pęcz
🌷Koperek 4zł/pęcz

‼️Zachęcam jeśli macie w planie to mrozić już, są teraz ładne duże pęczki i uwaga, przy zakupie 10pęczków macie rabacik -10zł, czyli 10pęczków koperku za 30zł, a 10pęcz natki pietruszki 20zł. Polecam💚

🌷Szczypiorek cienki 4zł/pęcz
🌷Szczypiorek gruby 4zł/pęcz
🌷Ziemniaki stare gatunek Drop, żółte, nie rozsypują się, około 15-20 minut gotowania 2zł /kg
🌷Ziemniaki stare gatunek Bella Rosa,różowa skórka w środku mega żółte,polecam 3zł/kg
🌷Cebula zwykła w łusce 4zł/kg

Przetwory
-----------------
🌷Dynia marynowana w occie, słodko-kwaśna, słoiczki różne od 250ml - 720ml w cenach od 10-22zł
🌷Pieczarki w naturalnej solankowej zalewie 330ml - 10zł
🌷Chrzan tarty intensywny, kręci w nosie, konsystencia nie całkowita miazga lecz fajnie wyczuwalne włókna chrzanu
✔️mały 200ml 9zł
✔️ duży 300ml 12zł
🌷Buraczki wiórki 12zł/500ml (sprawdzą się na zimno jak i na ciepło)
🌷Buraczki miazga pyyyszne 12zł/500ml
🌷Ćwikła z chrzanem moocna
✔️duża 500ml - 14zł
✔️mała 300ml - 9zł
🌷Zakwas na żurek na bazie mąki żytniej razowej z czosnkiem, majerankiem, cebulką, solą, pieprzem, bardzo wydajny, słoiczek 300ml na spokojnie wystarczy na 3-3.5l żurku 10zł
🌷Korniszonki zalewa mocniej octowa12-420ml
🌷Korniszonki zalewa delikatna 420ml - 14
🌷Patison w zalewie octowej 650ml -14zł lub 900ml - 18zł
🌷Pigwa w syropie 300ml - 18zł
🌷Jagody w syropie 270ml - 14
🌷Sok z czarnej porzeczki 300ml - 14
🌷Sok gruszkowy 300ml - 14
🌷Sok rabarberowy 300ml - 14
🌷Sok truskawkowy 300ml - 14
🌷Syrop z mięty z cytrynką 200ml - 12zł
🌷Malinki w syropie małe 13, duże 16
🌷Dżem czereśniowy 300ml- 18zł
🌷Dżem truskawkowy 300ml-18zł, 330ml -20zł
🌷Dżem z kiwi 200ml - 12zł
🌷Powidła ze śliwki węgierki 14 - 300ml
🌷Żurawina 18zł-300ml
🌷Kompot czereśniowy 900ml 14zł
🌷Kompot agrestowy 10zł-14zł
🌷Kompot rabarberowy 900ml 12zł
🌷Kompot truskawkowy 720ml-12zł, 900ml-15zł
🌷Kompot z papierówek całych 900ml - 15zł
🌷Kompot z papierówek ćwiartki oczyszczone 800ml - 15zł
🌷️Mus jabłkowy, całkowicie BEZ CUKRU, wyczuwalne kawałki jabłek bo jest tylko zrobiony szturakiem, a nie blenderem na gładką masę.
Nada się do deserów, na kanapkę, jako baza do ciasta. 500ml - 14zł

Różne
-----------
🌷Majeranek 4zł woreczek
🌷Grzyby suszone czarne łebki i prawdziwki 12zł/opak
🌷Fasole i grochy pakowane w pojemniczki plastikowe po 500g:
- fasola drobna 10zł/opak
- fasola średnia 10zł/opak
- fasola Piękny Jaś duży 14zł/opak
- groch połówki 5zł/opak
- groch łuskany cały 5zł/opak
- groch cały niełuskany 5zł/opak

Mrożonki
----------------
🌷Filet z kurczaka opak.1kg 34zł
🌷Skrzydełka z kurczaka opak.1kg 15zł
🌷Noga z kurczaka opak.1kg 19zł
🌷Porcje rosołowe z kurczaka opak.1kg 14zł
🌷Kurczak cały brojler w wadze 2.3-3 kg w cenie 22zł/kg
🌷Kaczka pekinka biała tuszka z oczyszczonymi podrobami wewnątrz w wadze około 2.3-3kg w całości, 32zł/kg plus buteleczka krwi 10zł-250ml
🌷Kura rosołowa tuszka z oczyszczonymi podrobami wewnątrz w wadze około 1.4-1.7kg, 40zł/szt
🌷Paszteciki z mięsem pakowane po 10szt w cenie 48zł.
🌷Pasztet drobiowo-wieprzowy z warzywami w podłużnych aluminiowych foremkach, zapiekany około 0.5kg 35zł/korytko
🌷Pasztet czysto drobiowy w foremkach aluminiowych 250g, zapiekany 19zł/korytko
🌷Domowe pierogi pakowane po 0.5kg tj. około 20sztuk w cenie 25zł/opak:
- z mięsem mieszanym drobiowo-wieprzowym
- ruskie
- z twarogiem na słodko
- z kapustą i grzybami(mix leśne i pieczarki)
🌷Kiełbasa biała surowa pakowana po około 1kg tj.około 6-7lasek i ze względów bezpieczeństwa dostarczana będzie mrożona. 54zł/kg
🌷Kaszanka pakowana po około 1kg tj.około 6-7lasek w cenie 39zł/kg(dostępne 8opak)

Pozdrawiamy 🌞🌸🌞🌸

Przypominamy, że warzywniak samoobsługowy przy gospodarstwie otwarty codziennie od 8-21➡️➡️➡️Siemoń 48 🌳🌳🌳

Kto rano wstaje, ten jest niewyspany, ale przynajmniej załapie się na siemońskie świeże jaja STŁUCZKI 🥚🥚🥚30SZT - 20ZŁDos...
12/06/2026

Kto rano wstaje, ten jest niewyspany, ale przynajmniej załapie się na siemońskie świeże jaja STŁUCZKI 🥚🥚🥚

30SZT - 20ZŁ
Dostępne 60sztuk

Zapraszam 😁😁😁

NIEDOSTĘPNEDziękuję za takie duże zainteresowanie😊🤗Nie dla wszystkich chętnych wystarczyło, kolejnym razem się uda ☺️Kom...
11/06/2026

NIEDOSTĘPNE
Dziękuję za takie duże zainteresowanie😊🤗Nie dla wszystkich chętnych wystarczyło, kolejnym razem się uda ☺️

Komu, komu odstawiamy ?? 🌧❤️☂️

ZUPA GOŁĄBKOWA 💚❤️

Mięso wieprzowe mielone z szynki
Marchewka, seler, pietruszka, por, cebula, czosnek na tarce
Masło klarowane
Rosół
Pieprz, sól, oregano do smaku
Kapusta pekińska krojona w paski
Koperek
Ryż
Bardzo gęsta

Polecam 🌸🌸
Dostępne 6słoików 500ml w cenie 25zł.

Ściskam 🤗

Dzień doberek 🌧💧☔️☂️🌂Na dworze trochę szaro, buro i ponuro, ale nie w siemońskim warzywniaku 🩷💚Pięknie, zdrowo, kolorowo...
11/06/2026

Dzień doberek 🌧💧☔️☂️🌂
Na dworze trochę szaro, buro i ponuro, ale nie w siemońskim warzywniaku 🩷💚
Pięknie, zdrowo, kolorowo🩷💚❤️💛🖤🤍

Serdecznie Was zapraszamy codziennie od 8-21

Hmm...Coś pięknego 😋😋😋Wczoraj bób prosto z wody💚💚💚To co zostało obrałam na szybko, póki był ciepły, co by było łatwiej i...
08/06/2026

Hmm...
Coś pięknego 😋😋😋
Wczoraj bób prosto z wody💚💚💚
To co zostało obrałam na szybko, póki był ciepły, co by było łatwiej i stąd dzisiaj bobek smrodek podsmażony na maśle na patelni z dużą ilością kopru💚💚💚
Niebo w gębie, kto jest smakoszem ten wie 😁😁😁

Dobry wieczór 🐽🐖🐷🐣🐤🐥Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą smakołyków od rzeźnika ☺️☺️Jest to już ostania taka ...
07/06/2026

Dobry wieczór 🐽🐖🐷🐣🐤🐥

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą smakołyków od rzeźnika ☺️☺️
Jest to już ostania taka okazja przed zbliżającą się letnią porą.
Kolejne zamówienia będą możliwe we wrześniu.
Jakieś pojedyncze pozycje zapewne się pojawią w lipcu i sierpniu, ale to na prawdę nic pewnego.
Wszystkie produkty zapakowane są próżniowo w ilościach takich jak podaję przy każdym punkcie. Jeśli potrzebujecie więcej to zamawiacie kilka opakowań.
Mięso wieprzowe jest rzeźnika, badane, pod kontrolą weterynarii o nadanym numerze z legalnego i przede wszystkim polskiego ! źródła. Współpracując z kimkolwiek musimy mieć pewność jakości towaru, gdyż nie chcemy abyście Wy, nasi klienci, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu byli niezadowoleni.
Mięso drobiowe przekazujemy od nas i to z niego produkowane są podpunkty, które zawierają drób.
Jesienią, jak będą już zabijane indyki planujemy również co nieco z mięsa indyczego🦃🦃

Poniższy asortyment trafi do Państwa zgodnie z harmonogramem dostaw w dniach 17, 18 oraz 19 czerwca, natomiast odbiory osobiste od nas z gospodarstwa będą 18czerwca w godzinach 16-19. W wyjątkowych sytuacjach termin będzie ustalany indywidualnie.

Teraz najważniejsze ‼️‼️‼️ zamówienia przyjmuję do ‼️‼️10 czerwca. Tyle ile zamówicie, tyle zostanie dla nas przygotowane. Oczywiście wezmę troszkę na oko na górkę, ale na prawdę po trochu, bo chcę żeby to wszystko poszło na świeżo.
Jeśli masz na coś ochotę Ty, Twoja rodzinka, może ktoś ze znajomych siadaj i pisz do mnie😊😊😊 Możecie wysyłać bardzo późną porą 🫣

1. Kiełbasa :

✔️grillowa, fajnie przyprawiona, polecam do podawania na ciepło wówczas smakuje najlepiej, na 1kg około 7-8 lasek krótkich. Cena 49zł/kg.
✔️wiejska, długie laski, wchodzą 4laski na około 1kg. Pakowana po 2laski. Cena 49zł/kg.
✔️drobiowo-wieprzowa w długich laskach, pakowane będą po 2szt tj.około pół kilograma. 54zł/kg
✔️czysto drobiowa chudziutka w długich laskach, na mniej więcej kilogram wchodzą 4 takie laski. Pakowane będą po 2szt. 54zł/kg
✔️polska surowa, długie laski, wchodzą 4laski na około 1kg. Pakowana po 2laski. Cena 59zł/kg.

2. Szynka okrąglutka w siatce. Cała w wadze około 0.8-1.2kg. Pakowana będzie w całości lub połówka. Cena 65zł/kg.

3. Polędwiczka pakowana po 1szt w wadze mniej więcej między 0.3-0.5kg. Cena 75zł/kg.

4. Schab parzony, wędzony pakowany po około 0.5kg. 60zł/kg

5. Kabanosy grubości małego palca, mięsne, soczyste pakowane po około pół kilograma tj. 7-8 długich sztuk. Cena 65zł/kg.

6. Szynkowa chuda o średnicy 10cm. Pakować będziemy po 0.5kg. Cena 55zł/kg.

7.Boczek parzony, wędzonypakowany po około 0.5kg. 55zł/kg

8. Kiełbasa kanapkowa ta ala krakowska drobiowa, będą pakowane połówki próżniowo, waga takiego opakowania to około 20-40dag , a cena to 56zł/kg

9. Filet wędzony pakowany próżniowo po jednym serduszku w cenie

10. Noga z kurczaka wędzona, pakowana po 2szt. 38zł/kg

11. Salceson biały pakowany po około 0.5kg 49zł/kg

12. Metka, mięso surowe mielone na średniej wielkości oczka, różowiutkie, doprawione polecam , 1sztuka ma około 40dag 49zł/kg

13. Wątrobianka 1sztuka ma około 40dag 49zł/kg

14. Kaszanka, grube krótkie laski, pakowana będzie po 6lasek tj. taki niecały kilogram i ze względów bezpieczeństwa dostarczana będzie mrożona.39zł/kg.

15. Parówka w naturalnym flaku, grube, krótkie laski, na kilogram wchodzi 6-7lasek. Pakowane będą po około 1kg. 45zł/kg

16. Parówki cieniutkie wieprzowo-wołowe w naturalnym flaku, pakowane będą po około 0.5kg. 48zł/kg

Zapraszam do zapisów 😊🌞🌸🐔🐷
Tel. 607 258 834

Adres

Siemoń 48
Siemoń
87-133

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Siemońskie smakołyki umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Siemońskie smakołyki:

Udostępnij

Kategoria