15/04/2026
Dziś na tapecie pyszny, zdrowy i w 100% naturalny 𝗠𝗜Ó𝗗 𝗚𝗥𝗬𝗖𝗭𝗔𝗡𝗬🍯🐝
Uznawany jest za najbogatszy w enzymy polski miód. Ma ciemną barwę, ostry smak i charakterystyczny zapach.
Miód gryczany sprawdza się w zapobieganiu i leczeniu chorób serca i układu krążenia, zwłaszcza na podłożu miażdżycowym. Polecany jest również w leczeniu nerwicy serca i żołądka. Poza tym odgrywa ważna rolę jako lek ochraniający i odtruwający wątrobę. Ponieważ ma dużo fruktozy, jest polecany chorym na cukrzycę insulinoniezależną. Podawanie miodu gryczanego jest korzystne w chorobach układu oddechowego, szczególnie w chorobach płuc.
Miód gryczany jest wyjątkowo cenny w leczeniu niedokrwistości z niedoboru żelaza. Produkt ten jest również podawany chorym w okresie rekonwalescencji, po zabiegach operacyjnych z utratą krwi, w zaburzeniach na tle nerwowym, stanach wyczerpania psychicznego.
Ponieważ JAKOŚĆ jest dla nas najważniejsza nasz MIÓD GRYCZANY pochodzi z pasieki POD LASEM Państwa Chmiel a kto spróbował ich miodów na pewno nie żałuje 😋😋😋
Zapraszamy do składania zamówień. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 𝟳𝟮𝟴 𝟳𝟵 𝟴𝟵 𝟴𝟯 lub wyślesz wiadomość a my zajmiemy się resztą 🌸🍯🐝
1250g miodu w cenie 55zł/słoik
𝗗𝗼𝘀𝘁𝗮𝘄𝗮 𝗻𝗮 𝘁𝗲𝗿𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗦𝘇𝗰𝘇𝗲𝗰𝗶𝗻𝗮, 𝗚𝗺𝗶𝗻𝘆 𝗞𝗼ł𝗯𝗮𝘀𝗸𝗼𝘄𝗼 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝗚𝗺𝗶𝗻𝘆 𝗗𝗼𝗯𝗿𝗮 𝗚𝗥𝗔𝗧𝗜𝗦 🙂