Serotonina- wrocławskie sery rzemieślnicze

Serotonina- wrocławskie sery rzemieślnicze Serowarnia i sklepik z serami w centrum Wrocławia.🔥
Działamy rzemieślniczo, bez ulepszaczy. Łączymy tradycję z nowoczesnością. Słubicka 20C Cześć! Lubina.
(2)

Tu Paulina i Andrzej Sawiccy. Razem tworzymy dla Was Serotoninę. Jest to prawdziwa rzemieślnicza (jedyna) serowarnia w centum pięknego Wrocławia. Znajdziecie u nas nabiał i sery najwyższej jakości, które są dziełem rąk Andrzeja. Korzystamy tylko z mleka z zaprzyjaźnionych gospodarstw rolnych. Nie używamy mleka z hodowli przemysłowych. W naszej szerokiej ofercie są rozmaite produkty z mleka koziego

lub krowiego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Używamy tylko sprawdzonych dodatków i ziół, bez polepszaczy. U nas jest zawsze pysznie i zdrowo. Działamy na wrocławskim Szczepinie od 2021 roku. Zaraz przy serowarni jest nasz sklepik, gdzie przywita i ugości Was po królewsku Paulina. Nasz trzeci muszkieter. Zależy nam na tym, żebyście czuli się u nas swojsko i domowo. Nie będziesz u nas kolejnym anonimowym klientem, a wyczekiwanym Gościem. Koniecznie musisz nas odwiedzić i spróbować naszych specjałów. Nasze produkty kupisz również na weekendowych bazarkach ze zdrową żywnością: Zaczarowana Stodoła w Kębłowicach k. Smolca oraz Twój Zielony Targ w Osieku k. Okazjonalnie pojawiamy się również na innych wydarzeniach na terenie całego Dolnego Śląska. Współpracujemy też ze sklepami na terenie Wrocławia i okolic. Jeśli prowadzisz takie miejsce i chcesz mieć nasze produkty na swoich półkach, wystarczy do nas zadzwonić. Co piątek rozwozimy też paczki z serotoniną po Wrocławiu. Jeśli chcesz utrzymać prawidłowy poziom serotoniny, ale akurat nie jesteś w okolicy naszego sklepiku, to wystarczy, że złożysz zamówienie do środy wieczór, a już w piątek Twoja porcja serotoniny będzie u Ciebie.

𝗖𝗼 𝘁𝗼 𝗯𝘆ł 𝘇𝗮 𝘄𝗲𝗲𝗸𝗲𝗻𝗱! 🤩𝗖𝘇𝘆𝘀𝘁𝗲 𝘀𝘇𝗮𝗹𝗲𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗼 𝗶 𝗲𝘂𝗳𝗼𝗿𝗶𝗮🥳🔥3 medale. 2 z Hiszpanii. 1 z Wrocławia. Setki rozmów, gratulacji i ...
08/06/2026

𝗖𝗼 𝘁𝗼 𝗯𝘆ł 𝘇𝗮 𝘄𝗲𝗲𝗸𝗲𝗻𝗱! 🤩𝗖𝘇𝘆𝘀𝘁𝗲 𝘀𝘇𝗮𝗹𝗲𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗼 𝗶 𝗲𝘂𝗳𝗼𝗿𝗶𝗮🥳🔥

3 medale. 2 z Hiszpanii. 1 z Wrocławia. Setki rozmów, gratulacji i uśmiechów. Rozmowy z Wami o tym, że nam kibicujecie, wspieracie i trzymacie kciuki. 𝗡𝗮ł𝗮𝗱𝗼𝘄𝗮𝗹𝗶𝘀́𝗰𝗶𝗲 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲 𝗯𝗮𝘁𝗲𝗿𝗶𝗲 𝗻𝗮 𝗺𝗮𝘅🥰

My wiemy, że otaczają nas tylko cudowni ludzie, bo czujemy to codziennie, ale to morze dobrej energii, które do nas trafiło przez te 3 dni, to totalnie nowy poziom. Myślę, że nawet nie wiecie ile to dla nas znaczy i jak bardzo jest to dla nas pomocne. Zwłaszcza w ostatnich miesiącach, kiedy pracujemy na osiem etatów i jednocześnie produkujemy, sprzedajemy i przygotowujemy się do wielkiej przebudowy.

𝗣𝗮𝗺𝗶𝗲̨𝘁𝗮𝗷𝗰𝗶𝗲, 𝘇̇𝗲 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł𝘆 𝗼𝘀𝘁𝗮𝘁𝗻𝗶𝗲 𝟮❗ 𝘁𝘆𝗴𝗼𝗱𝗻𝗶𝗲 𝗱𝗼 𝘇𝗮𝗺𝗸𝗻𝗶𝗲̨𝗰𝗶𝗮 𝗦𝗸𝗹𝗲𝗽𝗶𝗸𝘂 𝗽𝗿𝘇𝘆 𝗦𝗲𝗿𝗼𝘄𝗮𝗿𝗻𝗶. Później nie będziemy produkować i sprzedawać naszych serów przez 2 miesiące. Wrócimy do Was we wrześniu. De facto, to 𝗼𝘀𝘁𝗮𝘁𝗻𝗶𝗲 𝟲 𝗱𝗻𝗶 😱 𝗽𝗿𝗮𝗰𝘆 𝘀𝗸𝗹𝗲𝗽𝗶𝗸𝘂. W ciągu tych dwóch tygodni spotkacie nas również na naszych targach, przy ul. Jemiołowej oraz w Osieku k. Lubina. 20 czerwca będę też na targach w Sobótce, jak co roku.

𝗪 𝗰𝘇𝘄𝗮𝗿𝘁𝗲𝗸, 𝘄 𝘀𝗮𝗺𝗼 𝗽𝗼ł𝘂𝗱𝗻𝗶𝗲, 𝗼𝘁𝘄𝗶𝗲𝗿𝗮𝗺 𝗱𝗹𝗮 𝗪𝗮𝘀 𝘀𝗸𝗹𝗲𝗽𝗶𝗸 𝗶 𝗯𝗲̨𝗱𝗲̨ 𝗰𝘇𝗲𝗸𝗮𝗰́ 𝗱𝗼 𝟭𝟴🫶🧀 𝗔𝗻𝗱𝗿𝘇𝗲𝗷 𝗺𝗼́𝘄𝗶, 𝘇̇𝗲 𝗯𝗲̨𝗱𝗮̨ 𝘇𝗲 𝗺𝗻𝗮̨ 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝗰𝘆 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗹𝗶𝘀́𝗰𝗶 𝗶 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗹𝗶𝘀𝘁𝗸𝗶😎

𝐓𝐲𝐦𝐜𝐳𝐚𝐬𝐞𝐦, 𝐝𝐨 𝘇𝗼𝗯𝗮𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗞𝗼𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶! 🧡
𝐒𝐤𝐥𝐞𝐩𝐢𝐤 𝐏𝐫𝐳𝐲 𝐒𝐞𝐫𝐨𝐰𝐚𝐫𝐧𝐢:
📍ul. Słubicka 20C, Wrocław
☎️ 668 560 764
Czwartki - Piątki 12.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 14.30
𝗣𝗼𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł𝗲 𝗱𝗻𝗶 𝗦𝗸𝗹𝗲𝗽𝗶𝗸 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗻𝗶𝗲𝗰𝘇𝘆𝗻𝗻𝘆

𝗡𝗮𝘀𝘇𝗲 𝘀𝗲𝗿𝘆 𝗽𝗼𝗱𝗯𝗶𝗷𝗮𝗷𝗮̨ 𝘀́𝘄𝗶𝗮𝘁! Tym razem kolej przyszła na Hiszpanię, gdzie kilka dni temu odbył się prestiżowy konkurs s...
06/06/2026

𝗡𝗮𝘀𝘇𝗲 𝘀𝗲𝗿𝘆 𝗽𝗼𝗱𝗯𝗶𝗷𝗮𝗷𝗮̨ 𝘀́𝘄𝗶𝗮𝘁!

Tym razem kolej przyszła na Hiszpanię, gdzie kilka dni temu odbył się prestiżowy konkurs serów farmerskich i rzemieślniczych Premios Cincho. To była 12 krajowa edycja tych zawodów, 6 odsłona mistrzostw z udziałem innych krajów. Bartosz Wilczyński , ekspert Fundacja Wspierania Serowarstwa Farmerskiego - NA SERIO oraz doświadczony juror twierdzi, że tegoroczny konkurs był wyjątkowo wymagający. Jak relacjonuje, sery były oceniane w 3 etapach, a nad oceną serów pracowało 66 międzynarodowych jurorów. Najlepsze sery przechodziły kolejne rundy i były wielokrotnie oceniane przez różne składy sędziowskie. Ł𝗮̨𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł𝗼 𝘇𝗴ł𝗼𝘀𝘇𝗼𝗻𝘆𝗰𝗵 𝟭𝟯𝟬𝟬 𝘀𝗲𝗿𝗼́𝘄, 𝘄 𝘁𝘆𝗺 𝗼𝗸𝗼ł𝗼 𝟴𝟱 𝘇 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶. 𝗡𝗮𝘀𝘇𝗮 𝗿𝗲𝗽𝗿𝗲𝘇𝗲𝗻𝘁𝗮𝗰𝗷𝗮 𝘄𝘆𝘄𝗮𝗹𝗰𝘇𝘆ł𝗮 𝟲 𝗺𝗲𝗱𝗮𝗹𝗶, 𝘇 𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼 𝗮𝘇̇ 𝟮 𝗽𝗼𝘄𝗲̨𝗱𝗿𝗼𝘄𝗮ł𝘆 𝗱𝗼 𝗪𝗿𝗼𝗰ł𝗮𝘄𝗶𝗮! 🔥🥳
Świętujemy zatem podwójnie, bo mamy wyjątkowy powód do dumy:
👉 Cincho de oro (złoto) za Wrocławiankę z kozieradką
Kategoria 3.1.4 - ser kozi z dodatkami nie pochodzącymi z mleka
👉 Cincho de plata (srebro) za Raduński
Kategoria 3.1.2 - ser z mleka koziego pasteryzowanego

Radujemy się tym bardziej, że te wyjątkowe odznaczenia zyskały sery bliskie nam- rzemieślnikom z Wrocławia:
🥇Nasza Wrocławianka jest serem, poprzez który zaczęliśmy wyrażać naszą tożsamość wrocławskiej serowarni i właśnie ona przyniosła nam pierwszy złoty medal w 2023 roku podczas I edycji Delicji Regionów.
🥈Raduński- kozi ser dojrzewający jest hołdem dla naszej miłości do regionu pod Wrocławiem, który ma dla nas bardzo osobiste znaczenie, bowiem właśnie na Raduni w 2018 roku oświadczyłem się Paulinie. Ser ów zdobył II miejsce w konkursie NaszeDobreDolnośląskie w 2024 roku, a osobiście uważam, że jest jednym z najlepiej dopracowanych technologicznie serów w naszym portfolio.

Tym razem także wielkie podziękowania składamy dla Fundacji Na Serio i samego Bartosza Wilczyńskiego, z którymi wspólnie wojujemy w serowarskim świecie. Wasz zapał i determinacja inspirują, zatem i my nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.
Składamy także gratulację wszystkim polskim serowarom, nie tylko medalistom. Wiem bowiem jak trudne bywa dojrzewanie, aby oddać swoje dzieło pod ocenę. Jestem przekonany, że jednoczy nas wspólne marzenie, że nasze sery są wystarczające DOBRE!

Ps. Jesteśmy obecni na festiwalu Delicje. Festiwal Kulinarny do niedzieli. Odwiedzajcie nas śmiało, chętnie się z Wami spotkamy, porozmawiamy i poczęstujemy medalistami.
Wpadnijcie na Rynek uzupełnić poziom serotoniny!

Delicje. Festiwal Kulinarny 𝘇𝗮𝗰𝘇𝘆𝗻𝗮𝗷𝗮̨ 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗷𝘂𝘇̇ 𝘄 𝗽𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗸 𝗶 𝗽𝗼𝘁𝗿𝘄𝗮𝗷𝗮̨ 𝗱𝗼 𝗸𝗼𝗻́𝗰𝗮 𝘄𝗲𝗲𝗸𝗲𝗻𝗱𝘂.🔥🧀🔥Może i Sklepik przy Serowar...
04/06/2026

Delicje. Festiwal Kulinarny 𝘇𝗮𝗰𝘇𝘆𝗻𝗮𝗷𝗮̨ 𝘀𝗶𝗲̨ 𝗷𝘂𝘇̇ 𝘄 𝗽𝗶𝗮̨𝘁𝗲𝗸 𝗶 𝗽𝗼𝘁𝗿𝘄𝗮𝗷𝗮̨ 𝗱𝗼 𝗸𝗼𝗻́𝗰𝗮 𝘄𝗲𝗲𝗸𝗲𝗻𝗱𝘂.🔥🧀🔥

Może i Sklepik przy Serowarni jest nieczynny, ale spotkacie nas przez najbliższe 3 dni na wrocławskim rynku. Także, chyba nie najgorzej?😎

Będziemy mieli ze sobą dużo serów "spod lady" na otarcie łez, dużo plaśniaczków, aby ich zapach Wam zawsze o nas przypominał i Andrzej nawet zrobił warkę twarogu dla wszystkich wielbicieli.

P.S. Przy okazji (😈) odbierzemy kolejną Delicję za nasz ser- tym razem medalistą został Mikołajski.
𝗗𝗼 𝘇𝗼𝗯𝗮𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮!🫶 𝗭 𝗸𝗶𝗺 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘇𝗼𝗯𝗮𝗰𝘇𝘆𝗺𝘆?

❗𝗭𝗔𝗠𝗬𝗞𝗔𝗠𝗬 𝗦𝗘𝗥𝗢𝗧𝗢𝗡𝗜𝗡𝗘̨❗😱Przewrotnie, żeby zostać przy ulicy Słubickiej, musimy najpierw wszystko zamknąć na minimum 2 mie...
26/05/2026

❗𝗭𝗔𝗠𝗬𝗞𝗔𝗠𝗬 𝗦𝗘𝗥𝗢𝗧𝗢𝗡𝗜𝗡𝗘̨❗😱

Przewrotnie, żeby zostać przy ulicy Słubickiej, musimy najpierw wszystko zamknąć na minimum 2 miesiące.

𝗢𝘀𝘁𝗮𝘁𝗻𝗶 𝗿𝗮𝘇 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗺𝘆 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘄 𝗼𝗯𝗲𝗰𝗻𝘆𝗺 𝗦𝗸𝗹𝗲𝗽𝗶𝗸𝘂 𝗽𝗿𝘇𝘆 𝗦𝗲𝗿𝗼𝘄𝗮𝗿𝗻𝗶 𝘄 𝘀𝗼𝗯𝗼𝘁𝗲̨ 𝟮𝟬. 𝗰𝘇𝗲𝗿𝘄𝗰𝗮. Jak wszystko pójdzie dobrze, zaprosimy Was do nowego Sklepiku przy Serowarni, który będzie drzwi obok, już we wrześniu.

A do 20 czerwca działamy tak:
👉 28-30 maja
👉 11-13 czerwca
👉 18-20 czerwca
W tygodniu, kiedy jest Boże Ciało, mamy zamknięte.
𝗧𝗼 𝗼𝘇𝗻𝗮𝗰𝘇𝗮, 𝘇̇𝗲 𝗺𝗮𝗰𝗶𝗲 𝗼𝘀𝘁𝗮𝘁𝗻𝗶𝗲 𝟵 𝗱𝗻𝗶 𝗻𝗮 𝘂𝘇𝘂𝗽𝗲ł𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗼𝘇𝗶𝗼𝗺𝘂 𝘀𝗲𝗿𝗼𝘁𝗼𝗻𝗶𝗻𝘆😱

Spieszcie się po sery, będziemy chętnie Wam je pakować próżniowo, żebyście mogli cieszyć się ich smakiem podczas naszej nieobecności. Żeby ułatwić nam pracę, róbcie zamówienia (nr 512-378-166), a my z największą przyjemnością przygotujemy je dla Was z wyprzedzeniem. Skróci to czas oczekiwania w kolejce.

Ślijcie ten post w świat! Niech każdy Seromaniak ma szansę na swoją porcję serotoniny przed zamknięciem.

P.S. Pamiętajcie, że robiąc zakupy u nas, przyczyniacie się do powstania całkiem nowej i nowoczesnej serowarni. Każda zarobiona złotówka zostanie zainwestowana, aby od września karmić Was jeszcze lepszymi serami.🧀🔥

𝐓𝐲𝐦𝐜𝐳𝐚𝐬𝐞𝐦, 𝐝𝐨 𝘇𝗼𝗯𝗮𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗞𝗼𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶! 🧡
𝐒𝐤𝐥𝐞𝐩𝐢𝐤 𝐏𝐫𝐳𝐲 𝐒𝐞𝐫𝐨𝐰𝐚𝐫𝐧𝐢:
📍ul. Słubicka 20C, Wrocław
☎️ 668 560 764
Czwartki - Piątki 12.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 14.30
𝗣𝗼𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł𝗲 𝗱𝗻𝗶 𝗦𝗸𝗹𝗲𝗽𝗶𝗸 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗻𝗶𝗲𝗰𝘇𝘆𝗻𝗻𝘆

𝗝𝗮𝗸 𝗯𝗲̨𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗻𝗼𝘄𝘆 𝗹𝗼𝗸𝗮𝗹, 𝘁𝗼 𝗻𝗶𝗸𝗼𝗺𝘂 𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗼𝘄𝗶𝗲𝗺𝘆, 𝗮𝗹𝗲 𝗯𝗲̨𝗱𝗮̨ 𝘇𝗻𝗮𝗸𝗶😎😅****Kochani nasi Seromaniacy. Oficjalnie możemy powiedz...
12/05/2026

𝗝𝗮𝗸 𝗯𝗲̨𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗻𝗼𝘄𝘆 𝗹𝗼𝗸𝗮𝗹, 𝘁𝗼 𝗻𝗶𝗸𝗼𝗺𝘂 𝗻𝗶𝗲 𝗽𝗼𝘄𝗶𝗲𝗺𝘆, 𝗮𝗹𝗲 𝗯𝗲̨𝗱𝗮̨ 𝘇𝗻𝗮𝗸𝗶😎😅
*
*
*
*
Kochani nasi Seromaniacy. Oficjalnie możemy powiedzieć, że...ZOSTAJEMY W TYM SAMYM MIEJSCU🔥🥳 Słubicka i Szczepin, to nasze miejsce. Pojawiła się okazja i z niej skorzystaliśmy. Już we wrześniu zaprosimy Was do nowego Sklepiku przy serowarni, w którym...to jeszcze nasza słodka tajemnica😈

Kto cieszy się razem z nami, że zostajemy, a jednocześnie się rozwijamy?

𝐓𝐲𝐦𝐜𝐳𝐚𝐬𝐞𝐦, 𝐝𝐨 𝘇𝗼𝗯𝗮𝗰𝘇𝗲𝗻𝗶𝗮 𝗞𝗼𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶! 🧡
𝐒𝐤𝐥𝐞𝐩𝐢𝐤 𝐏𝐫𝐳𝐲 𝐒𝐞𝐫𝐨𝐰𝐚𝐫𝐧𝐢:
📍ul. Słubicka 20C, Wrocław
☎️ 668 560 764
Czwartki - Piątki 12.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 14.30
𝗣𝗼𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł𝗲 𝗱𝗻𝗶 𝗦𝗸𝗹𝗲𝗽𝗶𝗸 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗻𝗶𝗲𝗰𝘇𝘆𝗻𝗻𝘆

10/05/2026

🔥𝗥𝗘𝗞𝗥𝗨𝗧𝗨𝗝𝗘𝗠𝗬 🔥👉 𝗣𝗢𝗦𝗭𝗨𝗞𝗨𝗝𝗘𝗠𝗬 𝗧𝗥𝗭𝗘𝗖𝗜𝗘𝗚𝗢 𝗠𝗨𝗦𝗭𝗞𝗜𝗘𝗧𝗘𝗥𝗔 𝗗𝗢 𝗦𝗘𝗥𝗢𝗪𝗘𝗝 𝗞𝗢𝗠𝗣𝗔𝗡𝗜𝗜 🧀😎Sprawa jest, powiększamy nie tylko lokal, ale pr...
06/05/2026

🔥𝗥𝗘𝗞𝗥𝗨𝗧𝗨𝗝𝗘𝗠𝗬 🔥
👉 𝗣𝗢𝗦𝗭𝗨𝗞𝗨𝗝𝗘𝗠𝗬 𝗧𝗥𝗭𝗘𝗖𝗜𝗘𝗚𝗢 𝗠𝗨𝗦𝗭𝗞𝗜𝗘𝗧𝗘𝗥𝗔 𝗗𝗢 𝗦𝗘𝗥𝗢𝗪𝗘𝗝 𝗞𝗢𝗠𝗣𝗔𝗡𝗜𝗜 🧀😎

Sprawa jest, powiększamy nie tylko lokal, ale przede wszystkim 𝗭𝗘𝗦𝗣𝗢́Ł. Poszukujemy lidera z krwi i kości, wiecie, kierownika zamieszania i nie tylko 🙃
Jeżeli Twoim guilty pleasure jest test białej rękawiczki, rozumiesz, że wysoka jakość to nie tylko produkt, a gościnność, to Twoje drugie imię - To właśnie Ty jesteś naszym trzecim muszkieterem ❗

Chciałbyś / Chciałabyś razem z nami rozwijać Serotoninę? Odezwij się do nas.

⚠ 𝗟𝗜𝗗𝗘𝗥 𝗦𝗣𝗥𝗭𝗘𝗗𝗔𝗭̇𝗬 𝗜 𝗢𝗣𝗘𝗥𝗔𝗖𝗝𝗜 ⚠

𝗖𝗼 𝗼𝗳𝗲𝗿𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 ❓
Wynagrodzenie: 7 500 - 10 500 zł brutto (podstawa 7 500 zł brutto+ premie wynikowe)
Umowa o pracę
Rozwojowe stanowisko

𝗖𝘇𝗲𝗴𝗼 𝗼𝗰𝘇𝗲𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 ❓
Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej i kierowaniu zespołem (min. 2 lata)
Prawa jazdy
Dyspozycyjności weekendowej
Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy

𝗝𝗲𝘀́𝗹𝗶 𝘇𝗻𝗮𝘀𝘇 𝗸𝗼𝗴𝗼𝘀́, 𝗸𝘁𝗼 𝗼𝗱𝗽𝗼𝘄𝗶𝗮𝗱𝗮 𝘁𝗲𝗺𝘂 𝗿𝘆𝘀𝗼𝗽𝗶𝘀𝗼𝘄𝗶- 𝗼𝘇𝗻𝗮𝗰𝘇 𝘄 𝗸𝗼𝗺𝗲𝗻𝘁𝗮𝗿𝘇𝘂 𝗹𝘂𝗯 𝗱𝗮𝗷 𝗷𝗲𝗷/𝗷𝗲𝗺𝘂 𝘇𝗻𝗮𝗰́, 𝘇̇𝗲 𝗦𝗲𝗿𝗼𝘁𝗼𝗻𝗶𝗻𝗮 𝗴𝗼 𝗽𝗼𝘁𝗿𝘇𝗲𝗯𝘂𝗷𝗲 🦸‍♀️🦸‍♂️🦸

praca | Wrocław | kierownik | lider | sery | manufaktura | rozwój | serotonina |

𝗚𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗻𝗮𝘀𝘇 𝗻𝗼𝘄𝘆 𝗹𝗼𝗸𝗮𝗹?😈"Biorę po 500 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa"
04/05/2026

𝗚𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗻𝗮𝘀𝘇 𝗻𝗼𝘄𝘆 𝗹𝗼𝗸𝗮𝗹?😈

"Biorę po 500 zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa"

𝗪𝗿𝗮𝗰𝗮𝗷𝗮̨𝗰 𝗱𝗼 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲𝗷 𝗼𝗽𝗼𝘄𝗶𝗲𝘀́𝗰𝗶 🙂  𝗣𝗮𝗻𝗱𝗲𝗺𝗶𝗮 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘀𝗸𝗼𝗻́𝗰𝘇𝘆ł𝗮, 𝟮 - 𝟯 𝗹𝗮𝘁𝗮 𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝗮𝗹𝗻𝗼𝘀́𝗰𝗶 𝗷𝘂𝘇̇ 𝘇𝗮 𝗻𝗮𝗺𝗶, 𝗮 𝗽𝗼𝘁𝗲𝗺 𝗺𝗶𝗮ł𝗼 𝗯𝘆𝗰́ 𝗷𝘂...
02/05/2026

𝗪𝗿𝗮𝗰𝗮𝗷𝗮̨𝗰 𝗱𝗼 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲𝗷 𝗼𝗽𝗼𝘄𝗶𝗲𝘀́𝗰𝗶 🙂 𝗣𝗮𝗻𝗱𝗲𝗺𝗶𝗮 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘀𝗸𝗼𝗻́𝗰𝘇𝘆ł𝗮, 𝟮 - 𝟯 𝗹𝗮𝘁𝗮 𝗱𝘇𝗶𝗮ł𝗮𝗹𝗻𝗼𝘀́𝗰𝗶 𝗷𝘂𝘇̇ 𝘇𝗮 𝗻𝗮𝗺𝗶, 𝗮 𝗽𝗼𝘁𝗲𝗺 𝗺𝗶𝗮ł𝗼 𝗯𝘆𝗰́ 𝗷𝘂𝘇̇ 𝘁𝘆𝗹𝗸𝗼 𝘇 𝗴𝗼́𝗿𝗸𝗶…𝗱𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗱𝗼𝗯𝗿𝘆

Przeżyliśmy lockdawny, rekordową inflację, polski (nie)ład, kryzys energetyczny i paliwowy, a także zmianę pokoleniową na rynku pracy. Co ważne jednak, wciąż z entuzjazmem rozwijaliśmy naszą markę.

Przełomowym był dla nas cały 2024 rok. Jak się okazało, jednym z kluczowych czynników naszego dalszego progresu, był mój wyjazd do Accademia Internazionale dell'Arte Casearia we Włoszech. Wtedy jeszcze tego nie wiedziałem, bo jechałem tam głównie z myślą o mozzarelli i innych serach typu pasta filata, ale to właśnie tam nauczyłem się pracować z pleśniami. Przede wszystkim jednak moja żona wróciła wtedy na full time do serowarnii, bo z naszej Jagienki zaczął być już całkiem niezły szogun 🥹🤪 Mimo że jej powrót nastąpił szybciej niż planowaliśmy, to jednak właśnie ona wniosła tyle dobrej energii, serdeczności i otwartości w stylu naszego serwisu (Tutaj miejsce na ochy i achy ‼). W tym roku także, wzięliśmy udział w rekordowej liczbie festiwali, pikników, targów i wszelakich imprez plenerowych we Wrocławiu i bliskich okolicach. Pracowaliśmy 7 dni w tygodniu od kwietnia do późnego października. Na weekendy braliśmy udział w festiwalach od rana do wieczora, a w krótkich okresach przerw technicznych, nadrabialiśmy produkcję. Tylko my wiemy, ile na prawdę nas to kosztowało, ile trudu i wysiłku musieliśmy włożyć, żeby to wszystko pospinać. Teraz często śmiejemy się z różnych sytuacji, ale wtedy bywało, że wcale nie było nam do śmiechu. W ciągu zaledwie jednego roku, udało nam się wielokrotnie przekroczyć granice, które wcześniej uznawaliśmy za niemożliwe:

👉 Przerobiliśmy 125.000 (słownie sto dwadzieścia pięć TYSIĘCY) litrów mleka
👉 Uwarzyłem około 25.000 (słownie: dwadzieścia pięć TYSIĘCY) kilogramów sera
👉 Wzięliśmy udział w 20 festiwalach zachowując przy tym standardowy tydzień pracy sklepiku i targów w weekendy
👉 Zrealizowaliśmy rekordową liczbę 248 zamówień świątecznych w święta bożego narodzenia

W tym miejscu zapytacie pewnie - dlaczego tak decydowaliśmy, przecież nikt nam pistoletu do głowy nie przykładał? Cóż, żeby się rozwijać, musieliśmy robić sery, żeby móc robić sery. Wiem, jak to brzmi, ale tak właśnie było. Nie mieliśmy kapitału, a w związku z profilem naszej działalności, byliśmy i jesteśmy na liście wykluczeń z większości programów unijnych i innych form wsparcia finansowego. Uprzedzając 😇 Nie, nie mieliśmy tej świadomości, gdy zakładaliśmy serowarnie. Wtedy mówiono nam, że nie ma środków z uwagi na covid. Dopiero kilka lat później okazało się, że listy wykluczeń i tak nas dyskwalifikują. To znaczy, że każdą inwestycję musieliśmy sfinansować ze swoich środków, które najpierw musieliśmy zarobić. Cóż, nikt nie mówił, że będzie lekko, co nie? 😄 Bez wątpienia, wyjątkowym był dla nas cały 2025 rok, swoista wisienka na torcie, kiedy to otrzymaliśmy tytuł w kategorii "biznes" oraz zdobyliśmy pierwszy złoty medal na światowym konkursie serów w Concours de Lyon

Mamy głębokie przekonanie, że udało nam się w pełni rozwinąć skrzydła. Nie tylko z uwagi na wysokiej jakości produkt, ale przede wszystkim z uwagi na pozytywne doświadczenia i serdeczność, która jest dla nas tak istotna. Bezsprzecznie czujemy dumę i wielką satysfakcję z tego, w jaki sposób udało nam się stworzyć i ustabilizować naszą markę. Przede wszystkim jednak, jestem ogromnie dumny, że dzisiaj jesteśmy w ścisłej czołówce polskich serów farmerskich i rzemieślniczych dostrzeganych coraz bardziej poza granicami naszego kraju. Głęboko wierzymy, że w prawdziwym rzemieślniczym produkcie, zawiera się relacja społeczna. Jestem poruszony, że poprzez swoją wiedzę i umiejętności, mogę wyrażać region, w którym żyję i warzę sery dla Was, a zatem reprezentuje także Was ❤❤❤

I wciąż nie dowierzam, że 5 lat temu, nie wiedziałem co to jest brevibacterium Lines🫣

Pamiętajcie, że wracamy już w czwartek 07 maja w samo południe

Psssttt, oba medalowe sery będą z nami 🔥

Adres

Słubicka 20C
Wroclaw
53-615

Godziny Otwarcia

Czwartek 12:00 - 18:00
Piątek 12:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:30

Telefon

+48668560764

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Serotonina- wrocławskie sery rzemieślnicze umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Serotonina- wrocławskie sery rzemieślnicze:

Udostępnij