11/06/2024
Dla bardziej spragnionych . Zanim wlejesz w swe zaschnięte gardło następną porcję uszczęśliwiacza , daj sobie 3 minuty i pomyśl .
Każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy świadomość iż miłość posiadamy w sobie od urodzenia aż do śmierci .
To nasze rozdęte ego każe nam szukać miłości gdzieś tam , lecz niewiadomo gdzie , każe nam kojarzyć Ją z seksem , każe nam oczekiwać że miłość spłynie na mas .
A czy miłoś to uczucie ? Raczej nie za bardzo , bo jak moglibyśmy ślubować miłość jeżeli za uczucia i emocje nie sposób brać do końca odpowiedzialność . Czym więc jest tam miłość? Ach , to bardzo proste 🥰 jest tym wszystkim co w nas najlepsze i chcemy tym bezinteresownie obdarować wybranego .
Uzależniony otrzymuje od swego partnera taki właśnie dar i poświęca go na miłość do uzależniacza .
Sensem życia jest życie 😉
Sensem miłości jest miłowanie , trzeźwe i bezinteresowne . Kochaj wybranego bardziej niż siebie samego .
Odpowiedziałem na wasze pytanie , krótko , zwięźle i na temat .
Vivaista.