03/06/2020
Крем-мед з корицею і лимоном❤️
Ніколи не думала, що так мало людей люблять корицю)))
Вияснила це, коли зрозуміла, що цей смак замовляють найменше🤷♀️
Виявляється корицю люблять далеко не всі😟 дууже шкода! Адже вона така ароматна!
Цей пряний запах завжди мені нагадує Різдво і різдвяне медове печиво🥰❤️
А крем-мед з корицею і лимоном взагалі смакує фантастично, адже лимон доповнює корицю своїм ароматом і смак стає незабутнім😍
Я корицю дуже люблю❤️ а ти?
Цей крем-мед спеціально для любителів кориці, таких же як і я👋
200мл - 70грн
100мл - 40грн
#дімздоровоїїжі #медзволині #крем-мед #креммедкорицязлимоном #прдесерт #вегандесерт