Крем-мед, мед з Волині

Крем-мед, мед з Волині Займаємось бджільництвом, тому пропонуємо мед, крем-ме Пропоную мед, крем-мед та інші продукти бджільництва з власної пасіки

Короче тут таке діло🥹Я оце сиджу при свічках в піжамі і розповідаю вам, що у нас тепер є свій сайт🥹🥳 Якщо коротко, то я ...
20/01/2026

Короче тут таке діло🥹

Я оце сиджу при свічках в піжамі і розповідаю вам, що у нас тепер є свій сайт🥹🥳

Якщо коротко, то я дуже цьому радію🥰🥹
І з радістю прийму ваші вітання🥰🥹❤️

Ще поки він не готовий для замовлень, але в процесі🥰
Як тільки доробимо повністю, додам сюди посилання❤️

Для нас ця Валерина відпустка стала справжнім Різдвяним подарунком🥹Бо припала вона на Дашин ДН, на Різдво і Новий рік🥹 М...
05/01/2026

Для нас ця Валерина відпустка стала справжнім Різдвяним подарунком🥹
Бо припала вона на Дашин ДН, на Різдво і Новий рік🥹
Ми дуже добре провели час сімʼєю🥰
Але стільки всього стоїть за тією картинкою інстаграмною, за тими усміхненими обличчями…
Думка: «бляха, через 10(9-8-7… днів) знову їхати😭» переслідує від першого дня відпустки😣
Це знаєте така демо-версія нормального життя, тривалістю в 10 днів
10 бляха днів😭
В які ми завжди намагаємось заштовхнути все за пропущені місяці.
Хочеться встигнути набутись разом, Валера намагається по підтягувати всі домашні справи, яких я робити не вмію, або не встигаю. Хочеться натішитись часом проведеним з сімʼєю, але домашні клопоти, болячки, погане самопочуття, здачу аналізів🫠 ніхто не відміняє і в ці дні - і це ще мінус дорогоцінні години… а ще обстріли, вибухи…
А потім день збору і відʼїзду, в який з самого ранку всі по черзі плачуть😩
Безкінечний потік дитячих запитань: «Чого ти не можеш ще лишитись? Ну вони ж розуміють? Ну твій командир і всі інші головні розуміють, що діти плачуть? 😭
Я не хочу щоб ти їхав!😭
То ж там стільки дядів є інших, чого ти не можеш побути хоч трошки довше?😭
Я не хочу бути без тата😭
Чого так швидко час іде?😭»
І всі ці запитання супроводжуються дитячими слізьми, від яких серце рветься на шматки, і сама ледь стримуюсь, щоб не почати ревіти😭 потім ще тиждень, може і більше діти ходять в татовому одязі🥺

Але продовжуємо дякувати за можливість бачитись проводити час разом
Хоч трохи, хоч рідко…

Коли не вникаєш, то типу: «оо, ну так, це важко, о приїхав! Клас! Ну да поїхав, шкода…» Але всередині тих хто це проживає просто постійний ураган емоцій, постійні емоційні гойдалки😩
Тому обіймаю всіх, хто проживає подібне🫂
А ще міцніше обіймаю тих, хто не має можливості побачитись зі своїми коханими, вже не має😣🫂🫂🫂

На фото ми з подружками йдемо колядувати🥹 Мама подбала про те, щоб ми вивчили нову красиву колядку🥰Обов’язково слова при...
25/12/2025

На фото ми з подружками йдемо колядувати🥹
Мама подбала про те, щоб ми вивчили нову красиву колядку🥰
Обов’язково слова привітання, якісь вірші, кожен по декілька рядочків, щоб гарно було, але і не втомлювати людей 👌🏻
Мама була нашим концертмейстером 🥰❤️
Наголошувала завжди: «Ви йдете не гроші заробляти, а людей вітати і сповіщати про народження Ісуса!»
Наказувала все приймати з вдячністю і ні в якому разі нічого не викидати(цукерки, пиріжки, яблука)

Ми заходили до сусідів, знайомих і не знайомих, і нашим дзвінким голосом наповнювалась вся оселя 🥰
Часом здавалось, що дзенчать шибки від потужності😍
А часом ми реготали, як коні і не могли зупинитись, щоб вичавити хоч декілька рядків пісні🤦‍♀️😅😂

Для мене Рздво - це рідні, поїздки до бабусь, дружня сімейна колядка під акомпанемент гітари, на якій завжди грав мій брат.
Це бабусині пиріжки, це рогалики і кутя, натоплена грубою бабина хата, де ми лишались на ніч🥹❤️ Це квокання і кукурікання під столом🥰
Не багатьох традицій ми дотримувались, не багато традицій ми знали, але зажди колядка лунала за столом❤️
Ніколи не розуміла чому Різдво після нового року і піст припадає на новий рік🫣
Радію, що все стає на свої місця, традиції відновлюються і тепер на столах в кожній оселі зʼявляється ще більше наших українських атрибутів Різдва❤️

Заплющіть очі і уявіть з чим асоціюється у вас слово «Різдво»🥹
Поділіться картинками які зʼявляються у вашій уяві❤️ цікавооо🥰🥹

На фото мої подружки дитинства і незмінні напарниці на колядування і щедрування🥰
і Оля❤️

Сьогодні зробивши замовлення, дівчинка попросила підписати посилку: «любий, вибач, але ще цього разу доведеться тобі кут...
23/12/2025

Сьогодні зробивши замовлення, дівчинка попросила підписати посилку: «любий, вибач, але ще цього разу доведеться тобі кутю готувати самому. Кохаю!»

В цих словах стільки любові і стільки віри в краще🥹❤️🫂

І мені просто дуууже захотілось обійняти кожну, хто чекає, кожного хто далеко від рідних готуватиме кутю самостійно десь на сході, так близько до ворога
Дуже хочеться щоб лише цю кутю… щоб усі наступні готувались в колі люблячих близьких і рідних сердець🫂❤️

Я вас просто міцно-міцно обіймаю🫂

15/12/2025

Так тепло від цього відео🥹
Я вже відчуваю затишок і святкову атмосферу🥹🥰

В нас можна придбати різдвяний набір в якому ви знайдете все необхідне для святкового столу🥹

До набору входить:
Восковий горщик з медом🍯🍯
Свічка гуцульська, яка горітиме дуууже довго🕯️
Деревʼяний підсвічник у вигляді зірки⭐️
Кутя
Заправка до куті🤤
Деревʼяна ложечка 🥄

Це все в святковому пакуванні😍

Вартість набору 1500грн🥰

Я буду вдячна за ваші коментарі і вподобайки❤️

Я сьогодні отримала таааакуууу кількість привітань🥹 І просто неймовірну кількість таких добрих, теплих слів і комплімент...
12/12/2025

Я сьогодні отримала таааакуууу кількість привітань🥹
І просто неймовірну кількість таких добрих, теплих слів і компліментів, що моментами хотілось плакати🥹 а моментами і плакала🥹😭

Моє серерце переповнене теплом, завдяки людям які мене оточують і вам❤️🫂

Дякую, що ви є такі прекрасні🥹❤️
Дякую, що вболіваєте, підтримуєте, обираєте нашу продукцію, допомагаєте зі зборами, допомагаєте просуватись нашій справі своїми лайками і коментарями❤️🫂
Я колись, коли ми тільки починали вести сторінку, мріяла про таку аудиторію, щоб це не просто був магазин, а така, як я кажу інстаграмна сімейка❤️🥰

Дякую вам за вас❤️🫂

P.s зацінили мій значок?😎

Цей набір просто ваааау🤩🤩🤩 До набору входить:ЧайЗаварник скляний Восковий горщик з медомДеревʼяна ложечкаГуцульська свіч...
09/12/2025

Цей набір просто ваааау🤩🤩🤩

До набору входить:
Чай
Заварник скляний
Восковий горщик з медом
Деревʼяна ложечка
Гуцульська свічка
Підсвічник зірка
Свічка зірка
Свічка різдвяна кізочка
Сірники в скляній баночці
Кутя
Заправка до куті
Мед натуральний
Крем-мед 2 баночки на ваш вибір

Набір який приємно здивує🥰❤️🤩

Вартість такого набора 2860грн🤩

Як вам???
Мені дууже сподоьався🤩🤩🤩

08/12/2025

Маю декілька таких мацьопок🥰

Коробочка з зірочкою 250грн
З крем-медом від 145грн

07/12/2025

Головна страва на Різдвяному столі - кутя❤️
І в кожної господині вона своя особлива🥹
І якщо такі атрибути свята як: «дідух», «павук», сіно часник під скатертиною були не у всіх. То кутя таки в більшості сімей була обов’язковою стравою❤️

Дуже радію що наші традиції відновлюються❤️

З нашим шаленим ритмом хочеться зберегти традиції але і так щоб не закинути язик за плечі після підготовки😅😂
Погодьтесь😁

Тому маю для вас ідеальне рішення❤️
Заправка до куті. Баночки вистачає на таку хорошу миску куті👍🏼

І повірте це дуууже смачно❤️
Звісно ви можете доповнювати її своїми традиційними додатками але і так вона дуже смачна❤️

Баночка 200грн
Є класична і з апельсином ❤️

Які ж вони🥹🥹🥹 Красивееезні😍😍😍 Саме в цю хвилину визначаю час горіння🤩Як тільки дізнаюсь, одразу вам повідомлю🤗Колосок - ...
15/09/2025

Які ж вони🥹🥹🥹

Красивееезні😍😍😍

Саме в цю хвилину визначаю час горіння🤩
Як тільки дізнаюсь, одразу вам повідомлю🤗

Колосок - 100грн 1шт😍
Мак - 120грн 1шт

#свічка #мак #колосок #свічкамак #свічкаколосок #медзволині

Address

Kovel
45006

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Крем-мед, мед з Волині posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share