16/04/2026
Втора среща в детска градина „Арлекино“ 🩷
Първата беше с родителите – говорихме за пълноценната чиния и как да я изграждаме за децата си.
Днес беше ред на малките супергерои 🦸♀️🦸♂️
Говорихме си как тялото ни е нашият най-голям съюзник… и че е наша отговорност да се грижим за него 🤍
Следващата седмица ни предстои нещо още по-специално – общ уъркшоп родители + деца 👨👩👧👦
Ще готвим заедно лесни, здравословни и цветни рецепти 🌈
Защото вярвам в едно – когато работим заедно, изграждаме не просто навици…а връзка 🩷
#посадизнание