08/06/2026
Здравейте, мили клиенти! 🍰🍰🍰
Обявяваме, че търговската част на ателието (с десертната витрина) СПИРА изцяло да работи до края на лятото (или въобще)! Ще Ви държим в течение дали и кога ще продължим дейност.
Оставаме да работим само като цех без витрина с десерти. И оставаме на вариант САМО за поръчки на цели изделия и НЕ ПО-МАЛКО от 5 работни дни предварително. 🙂 Скоро ще обновим сайта с възможните варианти и ще стесним каталога. Поръчки ще се приемат само и единствено на лични съобщения на страницата ни. Без телефон и сайт.
Благодарим! Хубаво лято и до нови срещи! 🌻🌻🌻