Здраве с природни продукти

Здраве с природни продукти This page was created to share experiences, information and opinions on the use of New Era Corporation super foods and products.

Tази страница е създадена, за споделяне на опит, информация и мнения за ползите от супер храните и продуктите на New Era Corporation.

ХОРМОНИТЕ на ЩАСТИЕТО 🌿 Хормони на щастливите - естествени начини да се почувствате по-добреТелата ни произвеждат различ...
22/03/2026

ХОРМОНИТЕ на ЩАСТИЕТО

🌿 Хормони на щастливите - естествени начини да се почувствате по-добре

Телата ни произвеждат различни хормони, които влияят силно на начина, по който Тези така наречените хормони на щастието играят важна роля за мотивацията, релаксацията, социалната връзка и радостта в живота. Четирите най-важни са ендорфина, серотонин, окситоцин и допамин. Малките навици в ежедневието могат да помогнат за засилване на производството ви

😊 #Ендорфините - естествените обезболяващи и стреса
Ендорфините често се отделят при физическа активност. Поддържат ни да се чувстваме заредени и доволни след тренировка. Физическите дейности като джогинг, колоездене или дори кратка разходка могат да увеличат метаболизма. Смехът оказва невероятен ефект и върху този хормон. Ето защо след забавен разговор или комедия често се чувстваме по-леки и спокойни. Някои храни като какао или тъмен шоколад също могат да предизвикат малки чувства на щастие.

☀️ #Серотонинът - хормонът за вътрешно спокойствие и баланс
Серотонинът е тясно свързан с настроението ни. Липсата на него може да доведе до умора или ниско настроение. Естествената слънчева светлина играе решаваща роля за производството на този хормон. Дори кратък престой навън може да помогне за подобряване на нивата на серотононин. Топлите бани също релаксират и подпомагат доброто самочувствие. Свежите плодове осигуряват важни хранителни вещества, от които тялото се нуждае, за да произвежда

🤝 #Окситоцин - хормонът на близостта и връзката
Окситоцинът често се нарича „свързващ хормон. Излива се особено когато изпитваме близост и доверие. Прегръдките, жестовете с любов или прекарването на време с домашни любимци могат значително да Дори простите неща като тих момент с котка или куче имат успокояващ ефект върху тялото и ума. Медът в много отношения е символичен на топлина, грижа и естествена сладост в ежедневието.

🎧 #Допаминът - хормонът на мотивацията и радостта
Допаминът играе важна роля за мотивацията, фокуса и чувството за награда. Когато постигнем нещо или съзнателно правим нещо добро, нивата на допамин се повишават. Грижата за себе си, слушането на музика или релаксиращи ритуали помагат за това. Дори малките моменти на наслада, като пресни плодове – например диня – могат да повишат нашето благополучие. Допаминът също ни мотивира да преследваме нови цели и да останем активни.

🌱 ➡️
Хормоните на щастието се създават не само от големите събития, но често от малките ежедневни навици.
Упражненията, слънчевата светлина, социалното дистанциране, музиката и здравословното хранене могат да направят голяма разлика.
Отделяте ли съзнателно време за тези прости неща, ще подкрепите тялото и ума си да бъдат по- балансирани, отпочинали..

06/02/2026

“Когато организмът остане гладен, той започва да се храни сам – по един удивителен и животоспасяващ начин. Именно това разкри японският молекулярен биолог Йошинори Осуми, за което спечели Нобелова награда по физиология или медицина през 2016 година. Той откри процеса автофагия – как клетките ни самостоятелно се почистват и обновяват.

Осуми показа, че след около 8 до 16 часа без храна в нас се задейства магията на вътрешното прочистване. Специални белтъци в тъканите се превръщат в истински „метли“, които обхождат организма, събират и отстраняват мъртвите, болни и повредени клетки. След това ги разграждат и преработват, превръщайки ги в градивни материали за нови, здрави клетки.

Този процес не само ни спасява, но и ни подмладява, като елиминира токсините и вредните вещества в тялото. Все повече дори и западната медицина препоръчва периодично гладуване – поне два пъти седмично – като мощен начин за лечение и профилактика.

Така организмът ни доказва, че, когато няма външна храна, той намира в себе си сила да се поддържа и възобновява, като „се храни“ със самия себе си – интелигентно, ефективно и жизнено важно. Именно тази изключителна биологична тайна бе удостоена с Нобеловата награда през 2016 г.”

Пост от web, чрез Д-р Йонко Мермерски

Обездвижването е едно от най-подценяваните, но и най-мощните оръжия срещу собственото ни здраве. То не идва шумно и рязк...
30/01/2026

Обездвижването е едно от най-подценяваните, но и най-мощните оръжия срещу собственото ни здраве. То не идва шумно и рязко, а тихо, чрез седящата работа, липсата на време, умората и оправданието, че не е толкова страшно положението. Реалността обаче е, че човешкото тяло не е създадено да стои неподвижно с часове и всеки ден без движение има своята висока цена.

Първото, което започва да страда, е метаболизмът. Когато тялото не се движи, енергоразходът намалява, мускулите спират да работят като активна тъкан и усвояването на храната се променя. Същото количество калории, което преди е поддържало теглото, започва да води до покачване, а усещането, че качвам без да ям повече, става напълно реално. Това не е забавен метаболизъм по магически причини, а логична реакция на тяло, което няма нужда от енергия, защото не я използва.

Паралелно с това започва и загуба на мускулна маса. Мускулите са изключително адаптивни и когато не получават сигнал, че са нужни, организмът просто ги изяжда, в буквалния смисъл. Само няколко седмици обездвижване са достатъчни, за да се загуби сила, тонус и стабилност, особено при хора над 40 години. Това води не само до по-слабо тяло, но и до по-голям риск от травми при най-обикновени ежедневни движения.

Ставите и гръбначният стълб също не се пазят с обездвижване, точно обратното, страдат още повече. Хрущялът няма собствено кръвоснабдяване и се храни чрез движение. Когато движението липсва, ставите стават по-сковани, по-болезнени и по-податливи на износване. Болките в кръста, врата и коленете често не са резултат от прекалено движение, а точно от липсата му.

Обездвижването има сериозно отражение и върху сърдечно-съдовата система. Продължителното седене и ниската физическа активност повишават риска от високо кръвно налягане, влошен холестеролен профил и проблеми с кръвообращението. Това важи дори за хора, които не са с наднормено тегло, защото липсата на движение сама по себе си е независим рисков фактор.

Една от най-опасните, но често невидими последици е връзката между обездвижването и инсулиновата резистентност. Мускулите са основният консуматор на глюкоза в тялото и когато не работят, кръвната захар се усвоява по-трудно. С времето това води до повишени нива на инсулин, хронична умора, глад за сладко и по-висок риск от диабет тип 2.

Хормоналният баланс също се влияе силно от липсата на движение. При обездвижване се нарушава регулацията на хормоните на апетита, повишава се нивото на кортизол, а възстановяването на организма се влошава. Това може да се отрази както на телесния състав, така и на съня, настроението и общото усещане за жизненост.

Психиката и мозъкът не остават пощадени. Липсата на движение е свързана с по-високи нива на тревожност, депресивни състояния, по-лоша концентрация и усещане за мозъчна мъгла. Движението не е просто физическа активност, а биологичен стимул за мозъка, който влияе на невротрансмитерите и психичното здраве.

Обездвижването забавя и храносмилането, води до по-чести стомашно-чревни проблеми и отслабва имунния отговор. Тялото става по-податливо на възпалителни процеси и се възстановява по-трудно дори от дребни натоварвания или инфекции.

Всичко това превръща обездвижването в тих ускорител на стареенето. Загубата на сила, баланс и координация не идва изведнъж, а постепенно, докато един ден най-обикновени дейности започват да изглеждат трудни. Колкото по-дълго продължава този процес, толкова по-трудно е да се обърне.

Най-опасното при обездвижването е, че създава порочен кръг. Колкото по-малко се движим, толкова по-уморени и немотивирани се чувстваме, което води до още по-малко движение. Така проблемът не е липсата на фитнес или спорт, а липсата на базово движение като ежедневна необходимост.

Тази статия не цели да плаши, а да напомни, че движението не е лукс и не е само за хората, които обичат спорта. То е фундаментална биологична нужда. Дори малки, но редовни количества движение могат да променят посоката към по-добро здраве, по-добър метаболизъм и по-добро качество на живот, за по дълго време.💪

СИНУЗИТПри синузит задължително се спират храните които правят слуз в организма- всички млечни продукти (без домашно мас...
25/01/2026

СИНУЗИТ
При синузит задължително се спират храните които правят слуз в организма- всички млечни продукти (без домашно масло),картофи,ориз.Месата се употребяват по 1-2 пъти на седмица.Спират се захарните изделия,всички газирани напитки и безалкохолни които съдържат консерванти..Взема се виолетов лук и се настъргва на ренде и се смесва със същото количество мед домашен.Една супена лъжица се взема от тази смес и се държи в устата от 10-15 минути.Започват да текат всички сополи и носа се отпушва.Друга рецепта-взема се синапено семе 2 супени лъжици и се смила на кафемелачка или хаванче ,добавя се брашно две супени лъжици и се разбърква хубаво с малко топла вода .След това се слага на челото и се държи около 15 минути.То започва да щипе леко и да загрява челото и спомага за изтичането на сополите.Но не забравяйте най-важното всяка вечер да си правите промивка на носа със спринцовката.
В някои от случаите каквото и да се предприема като лечение ,резултат няма - Тогава става на въпрос за постоянен източник на инфекция !!! Задължително се прави панорамна снимка на зъбите!!! Много често явление е гранулом (ГНОЙ В КОРЕНЧЕТО НА ЗЪБА) на някои от зъбите!!! Това са пломбирани зъби на които нервите са умъртвени и те не болят и хората в повечето случаи не могат да разберат ,че имат постоянна инфекция. Другото место от където идва гнойта е лимфната система ,ако тя е преситена на животински белтък то едно от местата от където лимфната система изхвърля токсините са назалните кухини.

За профилактика на синусите се взема една чаена лъжичка растителна мазнина,една чаена лъжичка мед и две чаени лъжички чиста сода за хляб.Всичко се смесва и се поставя в стъклено бурканче. С помощта на клечка за уши се взема по малко и се смазват носните кухини – след което трябва малко да се полежи-15-20 минути.
В стъклен съд се слагат 200 милилитра чиста преварена охладена вода,добавят се една препълнена чаена лъжичка морска сол ,една препълнена чаена лъжичка сода за хляб и 3-4 капки йод.Понеже йода е летлив съда трябва да се затваря много добре и след отварянето веднага трябва да се затваря!Взема се от разтвора с помощта на 10 кубикова спринцовка и се прави промивка на всяка ноздра.Тази процедура е изключително полезна да се прави вечер преди лягане.
При тежко състояние на синузит ,болки в главата ,когато изтича жълтеникав секрет от носа ,зачервено гърло се вземат две таблетки Metronidazol (flagyl). Стриват се на прах и се поставят в 500 милилитра студена преварена вода .Хубаво се разбърква разтвора и след издухване на носа веднага се прави промивка с помощта на 10 кубикова спринцовка във всяка ноздра последователно.Тази процедура първия ден се повтаря първоначално два пъти през два часа ,след това през 3 часа.След 15-20 минути зачервяването на гърлото минава ,започва да се отделя и изтича голямо количество секрет ,болките в главата изчезват след 4-5 часа.Втория и третия ден се правят само три промивки,след това по две на ден.След 5-7 дни няма и помен от синузита.Но не забравяйте за хигиената на носа особено вечер.За препоръчване е да се правят промивки със сол и сода за хляб по горната рецепта.
Взема се малка спринцовка 5 кубика и се запълва с 1 кубик кислородна вода и 4 кубика солен разтвор .Това се впръсква в едната ноздра задържа се около 10 секунди и след това се издухва носа .След това и в другата ноздра-за профилактика.

24/01/2026

СТАРЕЕНЕТО МОЖЕ ДА СЕ ЗАБАВИ, НО .... ПО КАКЪВ НАЧИН?
Причината е проста: стандартните протоколи не включват профилактика, а само лечение.

Пет вещества, които забавят стареенето
1. Никонамид рибозид (NR). Никотинамид рибозид е форма на витамин B3, която се превръща в коензим NAD+ в организма. Той е известен също като ниацин и е предшественик на NAD+, което играе важна роля в клетъчното здраве и метаболизма.
Ползи: Никотинамид рибозид подпомага производството на клетъчна енергия, подобрява енергийното изпълнение и може да помогне за лечение на сърдечно-съдови и невродегенеративни заболявания.
Никонамид рибозид възстановява нивото на NAD+ - кофермента, който отговаря за ремонта на ДНК. След 40-годишна възраст нивото ми в организма пада с 50%, което ускорява стареенето. Изследвания в Харвард показват, че приемането на NR увеличава с 30% функцията на митохондриите за шест месеца.
Къде се съдържа никонамид рибозид:
Говеждо месо, черен дроб
Риба – риба тон, сардина
Гъби шиитаке
Пчелен прашец

2. Убихинол. Той е активна форма на коензим Q10, която тялото не произвежда в достатъчно количество след 35 години. Убихинол защитава митохондриите от окислителен стрес. Учени от Мюнхен доказаха, че редовният прием на убихинол, намалява маркерите на стареене с 25% след една година. Съдържа се в мазните видове риба, сърце, черен дроб (да не се употребява свинско месо), ядки – орехи, фъстъци, пчелно млечице.

3. Третото вещество е ашваганда. Това е адаптоген, който намалява нивото на кортизол с 27%, както показва изследване в Journal of Alternative Medicine. Хроничният стрес скъсява теломерите – крайните части на хромозомите, отговарящи за дълголетието. Ашваганда стабилизира дължината им. Съдържа се в корена на растението ашваганда.

4. Четвъртото вещество е ресвератрол. Той активизира гените на сиртуин (протеини, които се използват за регенерация на ДНК), които задействат клетъчната детоксикация. Данни от клиниката Майо показват, че 150 мг ресвератрол ежедневно са еквивалетни на ефекта на интервалното гладуване за дълголетие. Съдържа се в червените видове грозде, червеното вино, черна и червена боровинка, прополис.

5. Петото вещество за забаване на стареенето е астаксантинът. Той е силен антиоксидант, който прониква в мозъка и очите и защитава от фото- и окислително стареене. Изследвания в Токио доказват: 6 мг астаксантин на ден намаляват възрастовите промени в кожата с 40% за осем седмици. Съдържа се в червените видове риба.
Издателство „Распер“ препоръчва да се използват натурални източници на тези вещества.

Павел Друзин

24/01/2026
23/01/2026

"По време на ковид пандемията аз разбрах нещо, което промени начина ми на мислене завинаги.
Не от телевизията.
Не от официални говорители.
А от наблюдение, логика, реални хора и контакт с невидимия свят.
Бях пръв който започна да пише и предупреждава, че не е нужно нито да се ваксинирате нито да влизате в болници...
Единственото нещо, което трябваше да правите е да пиете сутрин и вечер по един аспирин протект за разреждане на кръвта. Това може да държи човека здрав, вместо просто „да лекува болест“.При ковид основният проблем НЕ беше самият вирус, а:

микротромбози

сгъстяване на кръвта

ендотелно възпаление

цитокинова буря

Това вече признато, макар и малко късно за съжаление.

Когато кръвта е сгъстена и съдовете са възпалени, вирусът не просто „минава“ през тялото – той се ЗАДЪРЖА.

Задържа се, защото:

-сгъстената кръв се движи бавно

-възпалената съдова стена е „лепкава“

-има адхезия – полепване на частици, имунни комплекси, увредени клетки

Там започва истинската беля:

микротромбози

локални възпалителни огнища

увреждане на белия дроб

верижна реакция, която вече не е просто „вирус“

Това не е теория. Това е физиология.

Когато обаче кръвта е:

добре хидратирана (разредена) с контролирано възпаление със спокойна съдова стена

-няма полепване
-няма задържане
-няма за какво да се „хване“ вирусът
Той преминава. И си отива.
Не защото сме го „убили“,
а защото не сме му дали терен.
Това беше голямата лъжа на ковида
Всички говореха за вируса.
Малко говореха за тялото, в което той попада.

А разликата между леко прекарване и тежко състояние беше:

дехидратация

хронично възпаление

метаболитен хаос

съсипан ендотел

Не „късмет“.
Не „генетика“.
А състояние на системата.

И сега по време на грипната пандемия си зададох въпроса;

А защо това да важи само за ковид?

Грипът?
Другите вируси?
Същата логика.
Дори при рака,но за него ще напиша допълнително!

Вирусите много рядко убиват директно.
Те задействат процеси, които вече чакат да се случат:

възпаление

застой

съдово увреждане

Когато теренът е лош – става криза.
Когато теренът е стабилен – става неразположение.

Не говоря за безразборно пиене на лекарства.
Не говоря за „чудодейни рецепти“.

Говоря за разбиране:
разреждане на кръвта, вода, движение, контрол на възпалението, грижа за съдовете.
Не воюваш с вируса.
Правиш тялото неподходящо за поражения.
ОСНОВНА ЛОГИКА
Вирусните усложнения идват от:

възпаление - нужното

сгъстяване на кръвта

ендотелна дисфункция

изчерпан антиоксидантен резерв

Защо го казвам ?

Защото знам, че тази информация:

може да спаси живот

може да намали страдание

може да предотврати тежки усложнения

Ако това стигне до един човек навреме –
си е струвало.

Ако стигне до лекар, който започне да мисли, а не само да следва протокол –
още по-добре.

Здравето не е мистерия.
Нито е война с вируси.

Здравето е поддържан терен, като чиста поддържана къща.
Няма мухъл, няма буболечки, няма вредители, а ако се появят те си заминават веднага, защото в тази къща няма това, което те търсят за да живеят!
И колкото по-рано го разберете,толкова по-малко ще страдате излишно.
Сега ще ви напиша примерен протокол, който може да следвате.

Хидратация (задължително)

30–35 мл вода / кг телесно тегло / ден

1 чаша топла вода сутрин на гладно + щипка сол

Най-силният „разредител на кръвта“ е водата.
Два пъти в седмицата х 1 аспирин протект

Лека антитромботична поддръжка (естествена)
(НЕ антикоагулантна терапия)

Омега-3 (EPA/DHA): 2000 mg дневно

Чесън: екв. 1–2 скилидки дневно (разрежда кръвта)

Джинджифил: 1000 mg дневно

Изключва се при активни язви или кръвоизливи!!!

Контрол на възпалението;
Куркумин (с пиперин): 500–1000 mg дневно, с храна
Босвелия (Boswellia serrata): 500 mg дневно (вместо да се тъпчите с ибупрофен)
Витамин C: 2500 mg x 2 дневно + (Цинк 40 mg не повече от месец без пауза две седмици)
Витамин D3: 2000–4000 IU дневно
Магнезий (глицинат / цитрат): 500 mg вечер (това пази:белия дроб, мозъка, сърцето)
Коензим Q10: 100 mg дневно
Кверцетин: 500–1000 mg дневно

НЕ потискате температура до 38–38.2°C !
Не започвайте да пиете веднага парацетамол или прахчета,като видите 36,9 - 37,2°C

Не следвайте този протокол,ако имате активна язвена болест и тежки коагулационни нарушения.

Не „убиваш вируса“, а не му даваш условия да направи поразии.

Днес съм убеден в едно:
ако човек поддържа тялото си в стабилно физиологично състояние,
повечето вируси и грипове минават: леко,по-бързо и без дълги усложнения

Това не е теория на конспирацията.
Това е пропусната превантивна логика, която тепърва ще се осъзнава.
Протокола е добре да се следва преди грипен сезон и целогодишно да се поддържа хидратация.
Може допълнително да задавате въпроси и се възползвате от виртуалния AI доkтор и болница който създадох за безплатно използване."

Бъдете здрави и Благословени!

18/01/2026

Естествено прочистване при чревни паразити

Тази проста и ефективна рецепта използва силата на храните, за да подпомогне естественото освобождаване на организма. Тиквените семена са традиционно средство при паразитни натоварвания, сушените сливи подкрепят перисталтиката, а псилиумът действа като „метла“ за червата.

Необходими съставки:
• 1 чаша тиквени семена
• 1 чаша сушени сливи
• 1 с.л. псилиум хуск

Всички съставки се смесват и се пасират в блендер до гъста, хомогенна смес. От нея се оформят малки топки. Консумира се по 1 топка на гладно в продължение на 5 дни, след което се прави почивка от 3 дни.

Напомням, че днес стартира програмата „Тотален чревен рестарт“ – цялостна система за чревно здраве, включваща антипаразитни практики, подкрепа на микробиома и нежно, но дълбоко прочистване на дебелото черво.

18/01/2026

СОЛТА Е ЖИЗНЕНО НЕОБХОДИМА В БУКВАЛЕН БИОЛОГИЧЕН СМИСЪЛ

Асен Миланов Energy Healing AMEH
·
Здравейте Приятели!🙂
Солта е жизнено необходима в буквален биологичен смисъл.
Тялото ни е електрохимична система.
Без сол (натрий, хлориди и свързаните електролити) няма:
* нервни импулси
* мускулни съкращения
* правилен сърдечен ритъм
* стомашна киселина
* вътреклетъчен и извънклетъчен баланс
* хидратация на тъканите
1. Какво реално прави солта?

Солта не е само подправка.
Тя е проводникът, по който тече животът.
Всеки нервен импулс е движение на натриеви и калиеви йони.
Всяка клетка регулира водата си чрез солеви градиент.
Без сол клетките се подуват и умират, мозъкът губи сигнал, сърцето спира ритъм.
2. Защо съвременният човек е хронично “обезсолен”?
Парадоксално хората ядат много сол, но функционално са в дефицит.
Причините за това може да са:
* пиене на прекалено много вода
* консумация на рафинирани храни без минерали
* избягване на солта от страх
* пиене на кафе, алкохол, диуретици
* потене от спорт, жега, сауни, фастинг
Всичко това изкарва натрий и минерали от тялото.
И остава вода без електролити, кръвта се разрежда, настъпва умора. При някои хора може да се появи мозъчна мъгла, тревожност, сърцебиене, ниско кръвно.
3. Солта, фастингът и диетите.
По време на фастинг, гладуване, духовни ретрийти, детокс инсулинът пада и бъбреците изхвърлят сол. Човек губи електролити.
Затова повечето хора не се детоксикират, те колабират от липса на сол.

Истинската причина за:
* слабост
* световъртеж
* паник атаки
* сърцебиене
По време на фастинг има дефицит на натрий и калий.

4. Каква сол да използваме?
Търси:
* морска сол
* хималайска
* келтска
* всяка нерафинирана с микроелементи

Защо?
Защото тялото не иска сол(NaCl), то се нуждае от електролитен спектър.
5. Колко сол да консумираме?
Няма универсално число. Ориентир е:
* активност
* постене
* тренировки
* медитации
* топлина в тялото

Практичен тест:
Ако изпиеш чаша вода с щипка сол и се почувстваш по-добре, си в дефицит.
В духовен контекст солта е елемент Земя + Вода, което е стабилизатор на енергийната система.
Затова във всички традиции се използва солта.
* сол за заземяване
* сол за пречистване
* сол в ритуали
Защото солта държи електричеството на тялото вътре и органите и системите работят в баланс.
Нека сме умерени в консумацията на сол и да разбираме какви процеси се случват в тялото ни.
С Любов и Благодарност! 🙏

ЛЕКАРСТВАТА, КОИТО НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ В АПТЕКИТЕ  ★ „Прегръщането на дървото е лекарство.“🌲  ★ „Къпането в морето е лекарст...
17/01/2026

ЛЕКАРСТВАТА, КОИТО НЕ СЕ ПРЕДЛАГАТ В АПТЕКИТЕ

★ „Прегръщането на дървото е лекарство.“🌲

★ „Къпането в морето е лекарство.”🌊

★ „Физическото упражнение е лекарство.“🏃🏻‍♂️

★ „Ранното събуждане е лекарство.“🌼

★ „Балансираната диета е лекарство.“🥑

★ „Смехът е лекарство.“😂

★ „Доброто отношение е лекарство.“🤗

★ „Сред природата е лекарство.“🏔🏕

★ „Сънят е лекарство.“😴

★ „Медитацията е лекарство.“🧘🏼‍♀️

★ „Да обичаш себе си е лекарство.“💚

★ „Любовта е лекарство.“❤️

★ „Да бъдеш обичан е лекарство.“❤️❤️

★ „Благодарността е лекарство.“😇

★ „Забравянето на обидите е лекарство.“😇

★ „Да бъдеш изненадан е лекарство.“😮

★ „Пеенето е лекарство.“🎤

★ „Правилното мислене и правилната нагласа е лекарство.“🍀

★ „Да си уверен и да вярваш в себе си си е лекарство.“👍

★ „Да имаш добри приятели е лекарство.“👫👭

★ „Да прощаваш е лекарство.“😇

★ „Слънчевите бани са лекарство.“☀️

★ „Воденето на неагресивни разговори е лекарство.“🥰

ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЕЗИ „ЛЕКАРСТВА“ КАТО КОНСТАНТА В ЖИВОТА СИ.

💚
И бъдете здрави!🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

БЛАГОДАРЯ!!!!🫶❤️🫶

https://search-2.blogspot.com/2023/04/izbavete-se-ot-vsichki-paraziti-i-mastni-natrupvaniya-v-tyaloto.html?fbclid=IwdGRj...
17/01/2026

https://search-2.blogspot.com/2023/04/izbavete-se-ot-vsichki-paraziti-i-mastni-natrupvaniya-v-tyaloto.html?fbclid=IwdGRjcAPYVLJjbGNrA9hUlmV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHv_6VvI70HqZMOVLU2VAAnLV4_Nu5nBEB1MH7P8nRgGRcHkxpX3FEB8FfH15_aem_6rcjJM5SXX_MsN_Rl0xqmg&m=1

Паразитите са причината за много заболявания. За да се избавите от тях е нужно да пречистите организма си за да работят добре, стомаха, сърцето и др.

Address

Varna

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:30
Tuesday 09:00 - 17:30
Wednesday 09:00 - 17:30
Thursday 09:00 - 17:30
Friday 09:00 - 17:30
Saturday 09:00 - 17:30
Sunday 09:00 - 17:30

Telephone

+359888066119

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Здраве с природни продукти posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Здраве с природни продукти:

Share