23/07/2020
Opět roušky v Ústeckém kraji povinně do ambulancí lékařů od 7:00 24.7.2020
Obyvatelé Ústeckého kraje budou od pátku kvůli koronaviru nosit roušky v ambulancích například praktických lékařů, v sociálních zařízeních a lékárnách. Ráno o tom rozhodla krajská hygiena.