15/11/2025
Konec…nebo začátek? 🙂
Každý konec je začátek něčeho nového, každá zkušenost je součást cesty. Nedá se přeskočit, nedá se obejít, dá se jenom přijmout. Také já děkuji za každou zkušenost, za každou odbočku, která mi ukazuje vždy věci jinak, z jiné perspektivy.
Děkuji všem, které po cestě vždy potkám, všem kteří tady jsou a vzájemně si předáváme to nejcennější - ZKUŠENOST, POZNÁNÍ - protože každá cesta ma jeden jediný cíl…DOJÍT SÁM K SOBĚ. BEZ PODMÍNEK, BEZ VÝHRAD. S ABSOLLUTNÍM PŘIJETÍM
Také naše společná cesta s obchůdkem se naplnila a je čas jít dál. S neuvěřitelnou vděčností a pokorou.
Děkuji všem, kteří nás do poslední chvíle podporovali a zůstávali s námi v časech těžkých i krásných.
Děkuji všem, kteří byli nespokojeni, protože to jsou ti nejlepší učitelé a mnoho mi předali, aniž si to uvědomovali.
Děkuji své rodině a svým nejbližším přátelům, která chápe, že konec není prohra, ale naopak zase další začátek. Začátek další cesty, plné překvapení a dobrodružství.
Děkuji Příboru, za to, že jsem tady našla domov, zázemí, skvělou komunitu a lidí, které jsem určitě „nepotkala poprvé“…🫶