11/06/2026
Vážení přátelé,
v sobotu se na Vás budeme opět těšit na Roztylském náměstí!
Tento týden se můžete těšit na další dvě novinky! Jednou z nich je užitková a dekorační keramika paní Andresové, kterou si sama vyrábí a je úplně jiná, než kterou znáte od keramiky Charlie.
Druhou jsou vonné svíčky a tyčinky od společnosti Waisberry. Svíčky jsou vyráběny z materiálů, které neškodí zdraví ani přírodě a jsou ve formách ze sádry, které si také sami odlévají. Dá se tedy říct, že co kus to originál.
Těšit se na Vás bude i paní Zdislava a její čajové směsi, která přijede po dlouhé pauze. A dorazí i Želví doupě Mělník-knihy a vinylové desky
Samozřejmostí, jsou i Vaši oblíbení prodejci a o atmosféru se tentokrát postará kapela kluků z Karlova mostu!
A připomínáme, že už příští týden nás čeká poměrně velká akce s řemeslníky!
Tak se stavte, těšíme se na Vás!