17/03/2026
Hlášení ze Smeček!!
,, tak tohle sním do konce zimy !” prohlásil dnešní první zákazník.
“ Tak to máte do pátku co dělat “ zněla odpověď🤣🤣
Zákazník ani nemrknul a řekl: ,, v sobotu si přijdu pro start jara na Náplavku! 🥰
🐄🐄
Tak se stavte taky !! 🐮😌