10/06/2026
Příznivci naší zmrzliny, pořad prší a prší a já stroj pláču , že nemůžu točit radost pro vaši chuť, a když jen čekám jestli přijdete , jsem velmi unavený, tak mě nechte odpočinout abych až vysvitne sluníčko, vám mohl natočit tu nejlepší ovocnou a smetanovou chuť zmrzliny, která se vám rozplyne na jazyku a potěší vaše chuťové buňky… jakmile bude počasíčko .. stánek se otevře a slečny budou ze mě opět točit tu lahodnou chuť mojí zmrzliny..dekuju vám za přízeň a těším se na vás
Zmrzlinový stroj u fitka ♥️