22/10/2020
Přátelé, do odvolání pro Vás máme otevřeno po-pá, od 10-16.hod.Mimo tuto dobu se lze domluvit také, stačí napsat nebo zavolat...však už to znáte - nejsme v tom poprvé..A bohužel asi ani naposled🙈
Držte se, užívejte si čas na své blízké, pečujte o své zdraví... Nerozčiluje se zbytečně...
Těšíme se na viděnou s každým z Vás, nyní ještě o něco více, než kdy dřív...
💓