26/08/2023
Любі друзі! Звертаюся до усіх з проханням підтримати петицію мого брата Івана Дмитровича Яремчука, який віддав своє життя, щоб ми жили. Залишилося 17днів , а ще потрібно 1843 голосів. Я розумію, що цією петицією не поверну брата, але це наш обов'язок— увіковічнити пам'ять Героя. Кожен свідомий українець повинен виконати свій громадянський обов'язок —підписати петицію, щоб зберегти пам'ять про подвиги Героїв. Українці, я вірю, що разом—ми сила і зробимо усе, щоб наші Герої жили вічно, хоча б у пам'яті майбутніх поколінь!https://petition.president.gov.ua/petition/195632