28/12/2023
Споделено от доволна майка: 🥰🌺🥰
СуперАнтиоксидант
Отново за бича ЗаднаХрема– родители, спестете си агонията⁉️⁉️
“Не съм предполагала, че ще напиша това, но при мен се случи малко чудо. Вече съм пробвала 90% от продуктите за имунитет и хрема в аптечната мрежа – с какво ли друго може да ме изненада фармацията…
Имам дъщеря на 4 години, ходеща на детска градина, (познат сценарий предполагам), която не мога да спася от мъчението наречено задна хрема и нейната очарователна приятелка – сополената кашлица. Видимо външно няма сополи, (или се появяват от дъжд на вятър, абсолютно бистри). Пускала съм изследвания – излезе Мораксела, която обаче беше с резултат Умерено, което според педиатърката НЕ налага лечение, защото е част от нормалната флора (още повече когато посещава детско заведение). Всичко е прекрасно, но пролетно/есенно време не се спи с месеци заради постоянна кашлица, стигала е до там да остане без глас, само заради едните сополи… Вкъщи е половин аптека – въртят се 8 вида капки за нос, правят се постоянни инхалации, ефект 0…Опитах и с хомеопатични продукти – като че ли имаше известно, едва забележимо облекчение, но в момента в който ги спрях, защото ги давах повече от 2 месеца – всичко се завърна със бурна сила и дори стана по-зле….Тогава попаднах на споделен опит от други мами с Антиоксиданта – поколебах се доста,но все пак реших да опитам. И тук стана нашето малко чудо – не съм вярвала ,че нещо може да има такъв светкавичен ефект! Още с първия прием, това дете се успокои и няколко часа по-късно заспа като бебе, като не се закашля нито веднъж до сутринта! Реших, че може да е някакво временно подобрение. Вече мина цяла седмица от както давам, мога да се похваля до тук с абсолютно непробудни 8 нощи – случвало ми се е да ходя да я проверявам дали диша! (а преди дори похъркваше леко заради сополите)
За всички, които ще се отнесат скептично, държа да кажа, че не съм върл фен на марката, НО апела ми към всички мами, които са в подобна на моята ситуация е – опитайте! Не съм очаквала точно от това шишенце “да изскочи“ нашето спасение, и според мен не се акцентира достатъчно върху точно този ефект на Антиоксиданта. А трябва. Защото знам колко безсънни нощи сме имали вкъщи и колко химия е изпило милото ми дете и то без ефект. ☹ Ще ме разберат само тези, които са в същата ситуация….. Дано нашият споделен опит успее да помогне на още някое детенце. Желая на всички да намерят своето малко чудо!"
Бъдете здрави!🍀 И опитайте! 🍁🍂🍄
✍️ За повече информация пишете ми на лично съобщение .