02/06/2026
Egy ideje már tervben van, hogy kap egy teljesen új matricázást az automata… mert hát na, az idő vasfoga nem kímél 😅
De addig sem unatkozunk.
Mit szóltok a Szoboszlai-stílushoz? 😎
Ha már matrica nincs, legalább stílus legyen 😄
Ha így marad, még a végén divatot csinálunk a kárpittisztításból 🤝