06/02/2026
Kedves BalatonVadóca nevezők!
Tudjátok, hogy mindig szeretjük megmutatni Nektek azt, ami helyi, ami finom! :)
Örömmel újságoljuk, hogy ebből a megfontolásból a Vilmos Manufaktúraval kisütöttünk Nektek egy szuper tízórai csomagot, amit mostantól tudtok igényelni a nevezési lapon.
Ha már neveztél, ne aggódj, csak írj nekünk egy üzenetet a [email protected] és intézzük! 🥤🥮
A Vilmos Manufaktúra Balatonföldvár kézműves péksütije a személyes kedvencünk és itt az ideje, hogy Ti is megismerjétek!
Flóráék a versenynap hajnalán, frissen sütik majd nekünk a tízórai csomagokat, amihez természetesen házi (jeges) limonádé is jár.
A tízórait kérhetitek menő retró üvegpohárral is!
Kérjétek, fogyasszátok egészséggel és csatlakozzatok hozzánk egy jóízű piknikre a majorban! Pokrócot hozni ér!