18/06/2026
Kedves Vásárlóink, Barátaink!
Igen, sokatokra vonatkozóan nem túlzás a „barátaink” kifejezés, mert évek óta velünk vagytok jóban, rosszban, figyelitek a munkánkat. Rengeteg jó tanácsot és szeretetet kapunk Tőletek és mi is úgy tekintünk a Városmajori Piacra, mint egy szeretni való közösségre.
Talán emlékeztek rá, hogy minden alkalommal, amikor valamilyen változáson törtük a fejünket, kikértük a véleményeteket, ahogyan most is.
Úgy gondoljuk, nagy segítség lenne bizonyos vásárlói körök számára, ha a hét három piacnapjából a hétfőit, amikor amúgy is később kezdünk, hiszen csak így garantált az, hogy a lehető legfrissebb és legszebb árut szedjük össze a gazdáinktól hétfőn reggel, átalakítanánk egy délutáni piaccá.
Kezdenénk 11-12 óra körül és kb. 18-19 óráig várnánk Titeket. Így a hét végén „lepusztított” kamrát, hűtőt friss élelemmel tudnátok feltölteni, akár munka után is.
Mit szóltok az ötlethez? Segítsetek nekünk jól dönteni!
Várjuk a véleményeket, hozzászólásokat itt a fb oldalunkon, vagy a [email protected] e-meil címen!