09/06/2026
Sziasztok,hellosztok😁
A héten sem lesz másképp mint eddig volt.❤️
Várunk isteni magyar sárgadinnyével,olasz görögdinnyével, gyönyörű zsenge csemegekukoricával, fejtőbabbal,ami már régen váratott magára ❤️ezenkívül akad még egy kis eper,és mivel olyan meleg van,hogy a nyelvünk is izzad,vár a kovászolni való uborka is🥒🥑🍋🟩🥕🍎🍅🍉🍈
És ezen felül még találkoztatok nálunk egy új fajta dinnyével,a limelonnal 🤤🤤🤤
Várunk Titeket ma is ❤️❤️❤️
Ha netalántán csak az tartana vissza titeket a kovászos uborka elrakásában,hogy nincs üveg hozzá,akkor sincs probléma! Nálunk különböző méretű üvegek is megtalálhatóak❤️