21/05/2026
Gondolkodtam mit írjak ehhez a képhez. De most nem írok semmi különöset, mert ez a kép egyszerre szép és cuki. És most ebből állnak a mindennapok: gyerekek és méhészet. Najó, persze millió más dologból is, amiben próbáljuk utolérni magunkat meg néha elfelejtjük őket. Mint szülőire elmenni. 🙈
Hát ez van. Egybe folynak a napok és az éjszakák, a napok és lassan a hetek is. Az év legzsúfoltabb időszaka ez (meg a karácsonyi hullám a műhelyemben 🙂).
Úszunk az árral pörögnek a mindennapok és ez így szép és jó. Meg fárasztó persze, de p**k pakk vége és másik munkaszezon/időszak köszönt minket. 😃