16/05/2026
Kedves Vásárlóink, Követőink!
Idénre elfogyott a szamócánk.
Nagyon szépen köszönjük, hogy ilyen sokan jöttetek, kedveltek és vittétek, viszitek hírünket.
Igyekezni fogunk, hogy jövőre is ízletes és zamatos szamócával tudjunk Nektek szolgálni.
Addig is az eper legyen veletek!