31/10/2025
Kedves Vásárlóink, Ismerőseink!
Ma délután végleg becsuktuk a zöld ajtót!
Hálásan köszönjük azoknak, akik a végéig kitartottak mellettünk, segíteni akartak!
Sírtunk is, nevettünk is!
De most új fejezet kezdődik az életünkben!
Reméljük, ha máshol nem is, de az utcán összefutunk, akikkel jókat beszélgettünk!
Mindenkinek minden jót kívánunk!
Andi és Tündi