24/04/2023
Mi értelme van a tavaszi méregtelenítésnek?
A tavasz nem csak a természet számára, hanem nekünk is a megújulás időszaka, amikor a télen felhalmozódott méreganyagoktól megtisztíthatjuk szervezetünket. A téli mínuszokat a legtöbben tartalékoló üzemmódban vészeljük át, sokkal kevesebbet fogyasztunk friss gyümölcsökből, zöldségekből, inkább a magasabb fűtőértékkel rendelkező nehéz ételeket választjuk. A tavaszi fáradtság is ennek következtében jön létre, testünk ellenálló képessége legyengül, hiszen a hidegebb hónapok alatt szervezetünk kevesebb ásványi anyaghoz, vitaminhoz és nyomelemhez jut hozzá, ritkábban vagyunk a friss levegőn és csak elvétve mozgunk. Az anyagcsere folyamatok lelassulnak, így a szervezet lebontó folyamatai során képződött káros anyagok nem tudnak megfelelően megsemmisülni, ez kihat a teljesítőképességünkre és így örökösen kimerültnek érezzük magunkat.
https://biohaz-webshop.hu/spl/552960/Gyorgy-Teak
🆓Kecskeméten ingyenes házhozszállítás‼️