28/04/2026
KEDVES VENDÉGEIM!
MÁJUS 01-04-ig
A BÜFÉ ZÁRVA LESZ!!!
NYITÁS: MÁJUS 05-én REGGEL 6:00 órakor!!!
Üdvözlet Mindenkinek! Lángos sütő büfé 2009. június 10-e óta üzemel. NYITVA TARTÁS: KEDD - SZOMBAT - ig.
5.00 - 11.00 óráig! VASÁRNAP-HÉTFŐN ZÁRVA!
Juhász Utca 16
Kecskemét
6000
| Kedd | 06:00 - 11:00 |
| Szerda | 06:00 - 11:00 |
| Csütörtök | 06:00 - 11:00 |
| Péntek | 06:00 - 11:00 |
| Szombat | 06:00 - 11:00 |
Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Márta&Márti Lángossütője új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.