12/05/2026
❤️❤️
Egyre többen riogatnak minket a harmadik világháborúval… mert sokan szeretnék, hogy kitörjön.
Ám ne higgyük el, hogy kitörhet, és főleg ne higgyük, hogy nem tehetünk ellene semmit!
NAGYON EGYSZERŰ MEGÁLLÍTANI A HÁBORÚKAT A FÖLDÖN: ne pénzeljük őket többé...
MI MAGUNK pénzeljük a háborúkat azzal, hogy használjuk a bankokat, amikor hitelt veszünk fel tőlük.
Mi magunk pénzeljük a háborúkat azzal, hogy a multikat gazdagítjuk, tőlük vásárolunk.
Mi magunk pénzeljük a háborúkat azzal, hogy használjuk a médiát. Nézzük a tévéjüket, hallgatjuk a rádióikat, olvassuk az újságjaikat. Ezek a dolgok végső soron mind EGY KÉZBEN vannak, és az a kéz nem áldást oszt a világnak, hanem rabszolgasorsot, kiszolgáltatottságot, megosztást és háborút.
Senki nem fogja ezt helyettünk megoldani…
Nem fogják megoldani pártok és politikusok, mert ők a rendszer kiszolgálói, szerves részei.
Nem jönnek angyali seregek a segítségünkre, mert mi magunk vagyunk a Földre született angyali seregek.
Nem jönnek UFÓk sem megmenteni minket, mert ezt a rendszert mi éltetjük – azzal, hogy részt veszünk benne.
Ha kiszállunk belőle – végük van.
Ha nem vesszük meg a mérgezett ételeiket, ha nem szedjük a gyógyszereiket, ha magasról teszünk a divatjukra, ha nem érdekel minket a „látszat”, ha nem akarunk az ő mércéjükkel szépek lenni, lefogyni, ránctalanok lenni, örök fiatalon hülye vigyorba fagyott arccal élni – akkor végük van.
Mi pedig végre elkezdhetünk ÉLNI…
Színia