24/11/2025
Eljött ez a nap is… a bolt bezárt, de mi nem adtuk fel egy percre sem!
A zöldség-gyümölcs vonal továbbra is dübörög, hiszen a csarnokban már megszoktátok, hogy nálunk mindig friss, finom és mosolygós alapanyagok várnak titeket... DE!.. mostantól egy kis csavarral folytatjuk a történetet…
Ugyanis a mai naptól kezdve nem csak a vitamindús finomságokkal pakoljuk tele a standot, hanem megérkeztek a virágok is!
Igen, igen: szálas és cserepes virágok, mindenféle színben, méretben, illatban, hangulatban. 🌸🌼🌷
Komolyan mondom, olyan a csarnok, mintha egy mini virágmezőt telepítettünk volna be — ha valaki eddig csak a paprikáért jött, lehet most hazamegy egy orchideával is. 🤭
Ez az egész azért is különleges, mert bár a bolt bezárása nagy váltás volt, Mi nem akartuk, hogy ez véget vessen annak a hangulatnak, amit eddig együtt építettünk veletek.🙏
Így mostantól a zöldségek mellé szépséget, színt és egy kis plusz jókedvet is hozunk nektek minden nap! 😊
Úgyhogy ha arra jártok, gyertek be hozzánk egy mosolyért, egy csokor virágért, egy szép cserepesért🥰
Mi itt vagyunk, csináljuk tovább szívvel-lélekkel, és nagyon várunk benneteket!🤗
Köszönjük, hogy velünk maradtatok, és hogy itt is számíthatunk rátok! 💐💚