27/05/2019
Keressük!
Osszátok kérlek!
E L T Ű N T ! Kérlek, osszátok meg!
A NYOMRAVEZETŐT JUTALOMBAN RÉSZESÍTJÜK!
Eltűnt pénteken (2019.05.24), a kislányom képen látható cicája TATABÁNYÁN, Kossuth-kertben. A cica BONBON NÉVRE HALLLGAT, rendkívül szelíd, barátságos. MEGY AZ emberekhez, EMBEREK UTÁN. A kutyáktól sem tart, mert egy Óriás Schnauzerrel él együtt bent a házban. A NYAKÁBAN PIROSAS NYRKÖRV van, APRÓ CSILINGELŐVEL (ha el nem vesztette már). Ha megy halkan csilingel. Napközben kijár a házból, HAJLAMOS BEMENNI MELLÉKÉPÜLETEKBE, ólakba, kamrákba és ott elaludni, így könnyen BEZÁRÓDHATOTT valahová.
KÉREM, a KÖRNYÉKEN LAKÓKAT, HOGY NÉZZÉK MEG AZ ÉPÜLETEIKET.
HÁZIMACSKA, HÁTA CSÍKOS, POFIJA, HASA, LÁBAI FEHÉREK, IVARTALANÍTOTT NŐSTÉYN!
A kis gazdája, akivel minden éjjel alszik, nagyon szomorú, és nagyon várjuk haza!
Ha bárki, bármilyen érdemi információval tud szolgálni, kérem, hívjon:
Péli-Hlogyik Nóra - Telefon: 20/9401-355
Cím: Tatabánya, Marasztok u. 5.
KÖSZÖNÖM A MEGOSZTÁSOKAT ÉS A SEGÍTSÉGET!