28/05/2024
Sziasztok!
Szeretnénk Köszönetünket kifejezni a Szajki-Tavakon megrendezett IV.Motoros Találkozó támogatóinak segitőinek és résztvevőinek!Köszönjük a helyszint a Hosszúperesztegi Önkormányzatnak és a Szombathelyi Erdészetnek hogy engedélyezte!Köszönjük a Transbaltavárnak a szinpadnak felajánlott kamiont!Köszönjük az útvonal engedélyt a felvonulásra a Közútkezelönek!Köszönjük a Vas Vármegyei Rendőr Főkapitányság segitségét a a felvonulás zavartalan biztositásában!Köszönjük a Hosszúperesztegi Polgárőrőknek és a Dobos Securitynek a biztonság fenntartását!Köszönjük az egészségügyi személyzetnek,Nagy Szilviának és Csiba Attilának a szakszerű részvételét!Köszönjük a Hosszúperesztegi Önkéntes Tűzoltók részvételét!Köszönjük Biró Sándor remek konferálását,Biró Bernadett és családjának,Simon Attillának,Gludovátz Tamásnak,Barkoczi Emmának,Vas Megyei Motorosok MBK-nak,Kutasi Károlynak,Pölöskei Zsoltnak,Nagy Eriknek a előkészületben és a müsor lebonyolitásában való részvételét!Köszönjük Wieder Sándor fotósunknak a remek képeket!Köszönjük a Hosszúperesztegi és Mikosszéplaki Polgármesteri hivatalnak,Lángosozónak,Csalogány Sörkertnek,Campignek,Jégkertnek,Vadvirág Falatozónak,Pecsenyesütönek,Kling Csillának,Josef Pirstlnek,Kirkovics Zsoltnak,Simon Attilának és a kirakodó árusainknak az anyagi támogatását!Köszönjük Horváth Ritának Hosszúpereszteg aljegyzőjének aki a müsort ünnepélyesen kedves szavaival és egy kis versikével megnyitotta!Köszönjük Vajda Krisztiánéknak a hangositást!Köszönjük Dani Rudolfnak és feleségének(Maminak)a remek babgulyást!Köszönjük a Törvényenkivüli kaszkadőr csapat szuper bemutatóját!Köszönjük a Holttér,az Evilution és az Innistrad zenekarnak a fergeteges koncerteket!Köszönjük a büfékben dolgozóknak a kitartó munkáját!Köszönjük a Zalaszentgróti Airsoft Lövész Klubnak a találkozó szinesebbé tételét!
Nagyon Köszönjük Nektek Vendégeknek akik eljöttetek akár motorral akár motor nélkül,hogy ez a buli ilyen jól sikerüljön!
Reméljük jövőre 2025 májusában is találkozunk és megcsináljuk a Szajki-Tavak V.Motoros Találkozóját!
Üdvözettel Marianna,Robi,és Sanyi!