JJM Sari-sari Store

Directions

JJM Sari-sari Store Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from JJM Sari-sari Store, Grocers, Purok Bougainvilla, Candau-ay, Dumaguete City.

Your everyday needs, close to home! πŸͺ
Quality products at affordable prices. β€’ Rice
Groceries β€’ Beverages β€’ Snacks β€’ Noodles β€’ Chilled & Frozen Items
Thank you for supporting our small business!

Naa napud tay bag-ong abot nga itlog fresh from the farm. ☺️Medium - 240Large- 250X-Large - 260
07/10/2026

Naa napud tay bag-ong abot nga itlog fresh from the farm. ☺️

Medium - 240
Large- 250
X-Large - 260

CALAMANSI PURE JUICE WITH HONEY πŸ―πŸ‹Looking for a sweet, refreshing, and hassle-free juice? 😍 Mao na ni! πŸ’›No need to add s...
05/10/2026

CALAMANSI PURE JUICE WITH HONEY πŸ―πŸ‹

Looking for a sweet, refreshing, and hassle-free juice? 😍 Mao na ni! πŸ’›

No need to add sugar! Naay honey na daan, mao nga tam-is ug lami na siya. πŸ˜‹

πŸ₯€ How to prepare?
Magbutang lang ug gamay nga amount sa pitcher, then add water, mix well, and ready to drink na!

SULIT KAAYO!
Sa 500ml, makahimo na ka ug around 3 LITERS or more nga juice! Perfect pang-family, pang-merienda, panghanda, or anytime nga ganahan ka ug cold & refreshing calamansi juice!

Lami β€’ Refreshing β€’ Sweet β€’ Easy to prepare β€’ Sulit! Proven and tested 🀍

For only 120. πŸ₯°

πŸ“© PM us para maka-order!

Price update sa atong bag-ong abot nga itlog from Ta-ala farm Inc. Bacolod. πŸ₯š
04/10/2026

Price update sa atong bag-ong abot nga itlog from Ta-ala farm Inc. Bacolod. πŸ₯š

Mao ni atong available nga bugas karon.Happy Sinandomeng 25kg- 1,310Best Choice 25kg- 1,385Young Chow 25kg- 1,405Sampagu...
04/10/2026

Mao ni atong available nga bugas karon.

Happy Sinandomeng 25kg- 1,310
Best Choice 25kg- 1,385
Young Chow 25kg- 1,405
Sampaguita Green 25kg- 1,420
Master Chef Red 25kg- 1,420

Princess Mia 10kg- 596
Ganador 10kg- 605
Kusina Chef 10kg- 575
Best Choice 10kg- 573
Master Chef 10kg- 596

Ganador 5kg- 310
Kusina Chef 5kg- 295
Best Choice 5kg- 294
Princess Mia 5kg- 300
Happy Sinandomeng 5kg- 280

Naa tay bag-ong abot nga itlog fresh from Ta-ala farm. Unsa pay gihulat ninyo palit na! 😁Meduim- 240.00Large- 250.00Extr...
02/10/2026

Naa tay bag-ong abot nga itlog fresh from Ta-ala farm. Unsa pay gihulat ninyo palit na! 😁

Meduim- 240.00
Large- 250.00
Extra large- 255.00

Available napud atong lamion kaayo nga sukang pinakurat nga perfect kaayo pangsawsawan. πŸ˜‹πŸ”₯ Extra Hot 375ml – β‚±118🌢️ Mild...
27/09/2026

Available napud atong lamion kaayo nga sukang pinakurat nga perfect kaayo pangsawsawan. πŸ˜‹

πŸ”₯ Extra Hot 375ml – β‚±118
🌢️ Mild Hot 375ml – β‚±112
πŸ”₯ Extra Hot 750ml – β‚±218

26/09/2026

Available napud ang atong BBQ. 🀀
πŸ“ JJM Sari-sari Store – Crossing Candau-ay

Sa mga nangita ug Natural herbal formula para sa ilang pamilya naa tay BIOHERB HERBAL TIKI-TIKI PREMIUM πŸ’šMaayo nga tamba...
24/09/2026

Sa mga nangita ug Natural herbal formula para sa ilang pamilya naa tay BIOHERB HERBAL TIKI-TIKI PREMIUM πŸ’š

Maayo nga tambal para sa:

βœ“ Hilanat
βœ“ Sip-on
βœ“ Labad sa ulo
βœ“ Sakit sa tiyan
βœ“ Kalibanga
βœ“ Inahan nga bag-ong panganak
βœ“ Ubo, ug uban pa.

πŸ’° β‚±150 ra!

πŸ“© Message us for orders and inquiries!

20/09/2026

Thank you Lord πŸ™

Address

Purok Bougainvilla, Candau-ay
Dumaguete City
6200

Opening Hours

Monday 8am - 8pm
Tuesday 8am - 8pm
Wednesday 8am - 8pm
Thursday 8am - 8pm
Friday 8am - 8pm
Saturday 8am - 8pm
Sunday 8am - 8pm

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when JJM Sari-sari Store posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Shortcuts

Share

Category