08/03/2026
Dzień dobry!
Święta Wielkanocne zbliżają się, więc jak co roku zachęcamy do składania zamówień na nasze swojskie wyroby.
Zostało wystarczająco dużo czasu (na czas pisania postu) aby spróbować naszych nowości, oraz całej oferty wędlin, które to będą dostępne również na święta. WTOREK I CZWARTEK godzina 14.30 GORĄCA KIEŁBASA ORAZ ŚWIEŻE WYROBY!
Zachęcamy do odwiedzenia sklepów współpracujących z naszym zakładem w Andrzejewie, Szulborzu, Czyżewie, Małkini górnej, Kosowie Lackim, Zambrowie, Łomży, Piątnicy oraz Rosochatem Kościelnym, lista z adresami: https://www.facebook.com/share/p/15RVgT4bFs/
Nasze wędliny dostępne są również do kupienia z żółtego busa
Kiełbasiarz Kiełbasiarz Kiełbasiarz
Tak jak co roku, na Wielkanoc w naszej ofercie znajdzie się kiełbaska święconkowa!
Prosimy o niezostawianie zamówienia na ostatni moment.
Pierwszy termin zamówień 23.03.2026 --> do każdego zamówienia złożonego w tym okresie kiełbaska święconkowa GRATIS
Drugi termin DO WYCZERPANIA ZAPASÓW
Zamówienia, które do odebrania będą w naszym sklepie przyzakładowym w Andrzejewie prosimy składać telefonicznie/sms -> 6OO 667 310, bądź w wiadomości na messenger przez nasz profil.
W zamówieniu prosimy wskazać dzień odbioru wędlin oraz dane osoby odbierającej.
Wędliny na święta będzie można odebrać codziennie od 30.03 do 03.04.2026, czyli od poniedziałku do PIĄTKU! Przez Wielki Tydzień będziemy realizować tylko zamówienia.
Pełna oferta pojawi się w komentarzu pod postem