Tłocznia Soków Na Zdrowie & Gospodarstwo Sadownicze

Tłocznia Soków Na Zdrowie & Gospodarstwo Sadownicze Prosto od rolnika-bez pośrednika: owoce, warzywa
i tłoczone soki. O NAS

Od blisko 30 lat prowadzimy RODZINNE GOSPODARSTWO SADOWNICZE. soki NFC).

W naszym sadzie, który mieści się w gminie Debrzno w woj. pomorskim (pomiędzy Debrznem a Strzeczoną) rosną m.in. jabłonie, grusze, śliwy, maliny oraz wiśnie. Sami sadzimy drzewka, zajmujemy się ich pielęgnacją, zrywamy i sortujemy owoce. Nadzorujemy zatem cały proces produkcji, dzięki czemu nasze owoce oraz soki to produkty najwyższej jakości. W 2013 roku otworzyliśmy Tłocznię Soków „Na Zdrow

ie”, w której powstają NATURALNE SOKI OWOCOWE. NASZE SOKI

Nasze soki w 100 % składają się z owoców, nie zawierają zatem wody, cukru czy konserwantów. W przeciwieństwie do większości soków produkowanych na polskim rynku, nasz produkt otrzymywany jest nie z koncentratu, ale prosto ze świeżych, pełnowartościowych owoców pochodzących z naszego sadu (tzw. Przez wyciśnięcie na zimno umytych owoców powstaje nieklarowny sok, który jest filtrowany i poddawany kilkusekundowej pasteryzacji. Tłoczony na zimno sok jest bardzo smaczny i zdrowy, posiada mnóstwo witamin i minerałów. Jest szybko przyswajalny przez organizm, a więc szybko dostarcza nam energii. Nasze soki dostępne są w 5 litrowych opakowaniach typu bag-in-box („worek w pudełku”). Są to opakowania, które pozwalają na zachowanie świeżości produktu przez 6 miesięcy od daty produkcji. Po otwarciu sok należy spożyć w ciągu 10 dni (pod warunkiem, że kranik jest zawsze zalany sokiem), co jest dużą zaletą przy kilkulitrowych workach. Do produkcji pięciolitrowego soku zużywamy ok. 8 kg wysokiej jakości owoców. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKUPU
OWOCÓW ORAZ SOKÓW! KONTAKT

Tłocznia Soków „Na Zdrowie”,
Halina Laskowska,
Grzymisław 16, 77-310 Debrzno
(sad pomiędzy Debrznem a Strzeczoną)
NIP 5911182617 REGON 221904704

Małgorzata Laskowska 692 866 822
e-mail:[email protected]

Drodzy Klienci, informujemy że owoce i soki są wyprzedane. Czekamy na nowy sezon. Teraz natura rozdaje karty...
10/05/2026

Drodzy Klienci, informujemy że owoce i soki są wyprzedane. Czekamy na nowy sezon.
Teraz natura rozdaje karty...

Wszystko zaczyna się od nowa.W sadzie pojawiły się pierwsze pąki - robią swoje bez pośpiechu i zbędnego rozgłosu.Na owoc...
16/04/2026

Wszystko zaczyna się od nowa.
W sadzie pojawiły się pierwsze pąki - robią swoje bez pośpiechu i zbędnego rozgłosu.
Na owoce trzeba jeszcze poczekać, więc króluje dzika kuchnia: młode listki, świeże aromaty- to co samo wyrosło .A obserwujemy już całkiem spory ruch: mniszek lekarski, podagrycznik, pokrzywa, jasnota purpurowa, dziki szczypiorek, bluszczyk kurdybanek, podbiał, żywokost, piołun, czosnek niedźwiedzi... I dużo, dużo więcej "dzikusów" . Gdzie nie spojrzysz - coś wyrasta ☺️

Trzymajcie kciuki, żeby przymrozki nie zrobiły nam w tym roku psikusa.
Sad stoi gotowy - zwyczajny, pracowity, z tą cichą odwagą, co zawsze. Żeby tylko dogadał się z pogodą ☀️

A gdy wszystko pięknie rozkwitnie będzie można pospacerować naszą ścieżką edukacyjno-terapeutyczną w sadzie. Tak, mamy taką u siebie 😊 Zaglądajcie do Zielona Pracownia. Z miłości do dzikości.🌳🌱🌿

Drodzy Klienci, jeżeli macie poczucie, że Wasz wielkanocne zakupy są niekompletne i o czymś zapomnieliście  - to na pewn...
03/04/2026

Drodzy Klienci, jeżeli macie poczucie, że Wasz wielkanocne zakupy są niekompletne i o czymś zapomnieliście - to na pewno chodzi o nasz sok tłoczony na zimno !😉 😍
Korzystając z okazji, życzymy Świąt pełnych słońca, świętego spokoju i radosnego biesiadowania przy pełnym stole.

Wszystkiego dobrego od sadowników z Grzymisławia!🌞

Mimo wszechogarniającego chłodu  nasze gospodarstwo trzyma się dzielnie i zaprasza po  jabłka, gruszki oraz tłoczone sok...
30/01/2026

Mimo wszechogarniającego chłodu nasze gospodarstwo trzyma się dzielnie i zaprasza po jabłka, gruszki oraz tłoczone soki. Jeśli niestraszne Wam zimowe temperatury, to wpadajcie — zapasy witamin czekają.
Warto pamiętać, że gruszki tradycyjnie polecano przy przeziębieniach — są lekkostrawne, nawadniające i delikatne dla gardła. Jabłka z kolei to świetne wsparcie dla odporności: zawierają witaminę C, naturalne polifenole i błonnik, który pomaga mikrobiomowi jelitowemu działać tak, jak trzeba. A jak wiadomo, odporność zaczyna się właśnie tam.
Pewnie też już wiecie, że nasze tłoczone na zimno owocowe soki smakują wyśmienicie również na ciepło z przyprawami korzennymi ! Pychota! I kiedyś ktoś pytał o sok z jabłek i buraka- jednak zrobiliśmy krótką partię! Zapraszamy😊

A przy okazji mały apel do zarządcy drogi Powiat Człuchowski: może warto pomyśleć o poprawie bezpieczeństwa na trasie Barkowo- Debrzno? Jest mocno średnio. Zdecydowanie, przy tak często uczęszczanej trasie mogłoby być lepiej.

Drodzy Klienci, noga z gazu i do zobaczenia! 🍏🍐🥤

Siema! 😊 Serdecznie zapraszamy na godz. 16.00 do CKSiT w Debrznie na  34 finał WOŚP - Debrzno !!! ❤❤❤ Od nas  tradycyjni...
25/01/2026

Siema! 😊 Serdecznie zapraszamy na godz. 16.00 do CKSiT w Debrznie na 34 finał WOŚP - Debrzno !!! ❤❤❤ Od nas tradycyjnie do wylicytowania skrzynka pełna witamin prosto od sadownika!!! Licytujcie wysoko! ❤❤❤

Zielona Pracownia to nasze najmłodsze dziecko 😊 Serdecznie zapraszamy na przygodę z przyrodą !💚
15/01/2026

Zielona Pracownia to nasze najmłodsze dziecko 😊 Serdecznie zapraszamy na przygodę z przyrodą !💚

Zapraszamy na zieloną przygodę 💚
Oferta na 2026 r. ma charakter przykładowy, jeśli masz własny pomysł lub potrzebę, z radością stworzymy coś specjalnie dla Ciebie ☺️

Drodzy Klienci,🍎w Nowym Roku chcemy przypomnieć, dlaczego warto kupować lokalnie. Ten temat jest dziś bardziej aktualny ...
02/01/2026

Drodzy Klienci,
🍎w Nowym Roku chcemy przypomnieć, dlaczego warto kupować lokalnie. Ten temat jest dziś bardziej aktualny niż kiedykolwiek, zwłaszcza w obliczu możliwego podpisania umowy handlowej między Mercosur a Unią Europejską. Naszym zdaniem porozumienie to może okazać się niekorzystne zarówno dla Konsumentów, jak i Producentów. W skrócie: umowa z Mercosur oznacza otwarcie rynku na żywność z Brazylii, Argentyny, Paragwaju czy Urugwaju — państw, gdzie normy środowiskowe i jakościowe są nieporównywalnie niższe niż w UE! To porozumienie otwiera zbyt wiele niebezpiecznych furtek — i dla zdrowia Konsumentów, i dla bezpieczeństwa żywności, i dla środowiska. Tego nie można ignorować.
🍎 W praktyce Konsumenci mogą stracić realną kontrolę nad jakością żywności, którą kupują. To temat złożony i szeroki, ale warto zadać sobie kilka prostych pytań: po co w Polsce funkcjonują kontrole Sanepidu, badania żywności czy nadzór Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, jeśli na rynek może trafić żywność, której fizycznie nie da się w pełni przebadać? Jakim cudem produkty importowane mogą być tańsze- czy to magia czy po prostu słaba jakość?
🍎 Istnieje realne ryzyko, że część produktów spożywczych może przekraczać dopuszczalne normy bezpieczeństwa, zawierać pozostałości środków ochrony roślin zakazanych w UE lub być wytwarzana w warunkach, które nie podlegają tak restrykcyjnym kontrolom jak w Europie. To nie tylko kwestia jakości — to kwestia zdrowia. Dodatkowo wraz z niekontrolowanym importem można łatwo wprowadzić do kraju choroby i szkodniki, które zagrażają zarówno rolnictwu, jak i środowisku. Taki import to także gigantyczny ślad węglowy — tysiące kilometrów transportu, chłodnie, statki i ciężarówki, które obciążają środowisko znacznie bardziej niż lokalna produkcja! Dla nas porozumienie Mercosur to również tzw. greenwashing- bo mówi się tyle o ekologii, planecie, zrównoważonej produkcji, a przecież w tych krajach wycina się Amazonię pod uprawy...

🍎My mamy to szczęście, że możemy korzystać z własnych owoców i warzyw oraz ziół, współpracować z zaprzyjaźnionymi rolnikami i producentami. To w większości od nich kupujemy jaja, wędliny, sery, oleje czy pieczywo. Dzięki temu wiemy, co trafia na nasze stoły, co jedzą nasze dzieci — i wiemy, że jest to żywność bezpieczna i uczciwie wytworzona.

🇵🇱 Dlatego zachęcamy: wspierajmy lokalnych producentów 🇵🇱
To najlepsza inwestycja w zdrowie, bezpieczeństwo i przyszłość naszej żywności.
❤ I na koniec — życzymy Państwu dużo zdrowia, spokoju i świadomych wyborów każdego dnia.
DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI! ❤
🌳 SADOWNICY Z GRZYMISŁAWIA🌳

Niech moc owoców będzie z Wami! 😉
23/12/2025

Niech moc owoców będzie z Wami! 😉

Siła tkwi w prostocie. Sakiewki z orzechami laskowymi – drobny upominek lub dodatek do prezentów jak znalazł! Komtur czł...
25/11/2025

Siła tkwi w prostocie. Sakiewki z orzechami laskowymi – drobny upominek lub dodatek do prezentów jak znalazł!
Komtur człuchowski zdradził nam sekret: "Orzechy laskowe dodają odwagi rycerzom i uroku damom". A może to było odwrotnie? mhm... 🙃 A my dodamy od siebie: warto schrupać parę, by pamięć była jak miecz – zawsze ostra! Po więcej inspiracji prezentowych wpadajcie na Komturia Natury. My idziemy chrupać, żeby nam się przypomniało co nam ten Komtur powiedział...😅

Zapraszamy do sadu od poniedziałku do soboty, w godz.7.00-18.00. W niedzielę nabieramy mocy😊😊😊
14/11/2025

Zapraszamy do sadu od poniedziałku do soboty, w godz.7.00-18.00. W niedzielę nabieramy mocy😊😊😊

23/10/2025

Mamy to📢SOK TŁOCZONY JABŁKO- BURAK już w sprzedaży💜❗cena: 30 zł/worek 5 l. Dostępny również SOK JABŁKO-GRUSZKA w cenie 25 zł/worek 5 l.💛 Zapraszamy, sad u Laskowskich (pomiędzy Debrznem a Barkowem).

Adres

Grzymisław 16
Debrzno
77-310

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 07:00 - 18:00

Telefon

+48600915697

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Tłocznia Soków Na Zdrowie & Gospodarstwo Sadownicze umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Tłocznia Soków Na Zdrowie & Gospodarstwo Sadownicze:

Udostępnij

Kategoria