03/09/2024
Witajcie kochani 😁troszkę nas nie było,lecz wracamy z pysznymi surówkami na stary 😁😁😁😁 Grześkowiak się poleca na obiad i nie tylko ....jest nadal czas grillowania 😁więc surówka pasuje do kiełbaski i nie tylko ...Gorąco zapraszamy i polecamy jesteśmy dla Was codziennie od 6;00 do 22;00