Mamy Ciastka - wypieki z pradawnych zbóż

Mamy Ciastka - wypieki z pradawnych zbóż Moją główną misją jest pomoc rodzicom w zakresie żywienia dzieci, dlatego oferuję świeże, zdrowe wypieki, które urozmaicą codzienną dietę. CZYM SŁODZĘ?

Mam wyższe wykształcenie w tym kierunku. Moja domowa pracownia znajduje się na Osiedlu Saska. DLACZEGO PIEKĘ Z PRADAWNYCH ZBÓŻ? Ponieważ dzięki temu wypieki nabierają cech żywności funkcjonalnej, czyli nie tylko zaspokajającej potrzeby odżywcze ale także dobrze wpływającej na zdrowie i funkcjonowanie organizmu, która może zmniejszać ryzyko wystąpienia pewnych chorób, zwłaszcza cywilizacyjnych, ora

z poprawiać ogólne samopoczucie. Walory pradawnych zbóż będę prezentowała Państwu w publikowanych postach. Preferuję fiński ksylitol brzozowy ze względu na jego właściwości przeciwpróchnicze, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, a także zwiększające mineralizację kości. Słodzę też erytrolem, który również wykazuje właściwości przeciwpróchnicze. Oba są prebiotykami wpływającymi na rozwój korzystnej mikroflory jelit. Obie substancje są także polecane dla diabetyków oraz osób pragnących ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Słodzę też daktylami (dla najmłodszych) oraz, na życzenie klienta, brązowym cukrem trzcinowym.

Adres

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45
Gocław
03-982

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Mamy Ciastka - wypieki z pradawnych zbóż umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Mamy Ciastka - wypieki z pradawnych zbóż:

Udostępnij