03/01/2024
Kochani, nadszedł czas by się pożegnać.
Dziękuję wszystkim, których miałam przyjemność spotkać w tym wyjątkowym miejscu. To była niesamowita przygoda, słuchać Was, poznawać, rozmawiać. Spotkałam wiele wspaniałych osób, był śmiech, były poważne tematy, były zwierzenia, zostały nowe przyjaźnie, znajomości. Dziękuję wszystkim klientom za wspieranie mojej małej firmy przez prawie 4 lata. To był wyjątkowy i zarazem wspaniały czas. Wierzę, że z wieloma z Was jeszcze się spotkam i znów będziemy się śmiać.
Dziękuję wszystkim dostawcom, wspaniali ludzie, zwłaszcza "mali", a zarazem Wielcy producenci. To dzięki Wam mogłam się wyróżniać. Większość to bardzo pozytywnie zakręceni ludzie, z wielką pasją do dobrego jedzenia, z siłą by dźwigać swoje firmy na barkach. Cieszę się że mogłam Was poznać.
No i na końcu /ale ostatni będą pierwszymi/ dziękuję Wszystkim pracownikom. Praca z Wami to była ogromna przyjemność.
Dziękuję wszystkim za współpracę.
Na tym czas zakończyć.
Wspaniale było Was wszystkich poznać.
Pozdrawiam Ela Jerzykowska