01/05/2026
Po dłuższej przerwie wracamy na Facebooka 😀
Trochę nas nie było ale pracujemy cały czas by w Waszych ogrodach i na balkonach mogły zagościć najpiękniejsze kwiaty. Jak co roku przygotowaliśmy ciekawe nowości, nie zabraknie też sprawdzonych odmian🏵️🌸🌼
W każdą środę i sobotę jesteśmy na targowisku miejskim w Grodzisku Mazowieckim. Na jutro przygotowaliśmy piękne surfinie oraz Visty także zapraszamy serdecznie! 😉