27/08/2024
Drodzy Smakosze!
Długo myśleliśmy nad przyszłością swoją i Waszych jabłek.....dojrzeliśmy do decyzji, aby zamknąć działalność Tłoczni.
Czas spędzony z Wami, wspaniałe rozmowy, dużo Waszej dobrej energii i miłych słów, towarzystwo Waszych aromatycznych owoców....będziemy to miło wspominać :-) Ale.... czas z Wami to brak czasu dla rodziny, dzieci, które są małe tylko raz, czesto ogromne zmęczenie, podupadanie na zdrowiu, co w połączeniu z coraz gorszą opłacalnością finansową i formalną jednak skłoniło nas do podjęcia tej trudnej decyzji.
Dziękujemy Wam za zaufanie i za całe 10 lat razem!!!! Nie było by nas gdyby nie Wy! ❤️
Życzymy Wam wielu smaczności i aby Wasze jabłonie dalej obdarzały Was taką ilością wyśmienitych jabłek 🍏🍏🍏🍎🍎🍎