21/04/2026
Szanowni Państwo!
Pamiętasz te czasy, kiedy jeździło się do dziadka na wieś po swojskie mięso z wieprzka?
Ten smak, ten zapach... bez chemii, bez sztuczności - tylko naturalne, porządne mięso z prawdziwej świni, karmionej zbożem z naszego oraz okolicznych gospodarstw.
Już od środy 22 kwietnia zapraszamy do naszego kolejnego sklepu, gdzie kupisz mięso, które smakuje dokładnie tak, jak dawniej u dziadka.
Świeże, naturalne, bez ulepszaczy - jak z GSu, tylko lepsze !
Początkowo działaliśmy jako "Mięsiwo Jak Z GSu" jednak rozrastamy sie jak biodra małżonki świeżo po zaślubinach. Stąd zachęcamy do polubienia tej strony na której będziecie mieli okazję dowiedzieć się o nowych promocjach. Doskonale wiemy, że to słowo działa na Was jak Amol na tesciową w sobotni wieczór.
Przychodząc do Nas macie Państwo pewność że kupujecie mięso które pochodzi z tucznika hodowanego w Ostrowie Lubelskim. Nie są to głęboko mrożone zapasy stretegiczne naszych zachodnich sąsiadów którym kończy się termin przydatnosci do spożycia.
Wpadnij i spróbuj.
Wieprzki chowane u nas, karmione przez nas, ubite w lokalnej ubojni bez pośredników !
ul. Rapackiego 12 Lublin
woj. Lubelskie
I teraz chwila dla marketingu: Każdy kto polubi stronę, post oraz udostępni go i odwiedzi nas do końca tego tygodnia otrzyma upominek. Obiecujemy że nie będzie to tylko uścisk dłoni prezesa lecz coś znacznie bardziej przydatnego w życiu codziennym.
Dodatkowo nasze produkty kupicie tak jak dotychczas w Kaznowie. Oraz już po Niedzieli w Puławach przy ul. Sieroszewskiego 23.
Zapraszamy!!!