03/06/2026
📣📣 Nasze „logobooki” doczekały się audiobooka 🎶
Zachęcamy wszystkich do odsłuchania:
https://youtu.be/R-3elyGEQiw
Dla niewtajemniczonych przypominamy, że od września uczniowie naszej szkoły: Julka i Kacper z 8pa oraz Ada z 3pd i Dawid z 1pa pracowali nad pięknym głosowym zaprezentowaniem swoich ról w nagraniu książki „O Wilku, który miał humory”.
Nie byli w tym działaniu sami - kilka kilometrów dalej artykulację i dykcję do swoich ról ćwiczyli uczniowie łaziskiej szkoły! 💪💪
Audiobook powstał dzięki współpracy z Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych💛💙