20/05/2026
Nasz Bieg Orzeski dla Agata Gusta nie byłby tak wielkim sukcesem, gdyby nie sztab wspaniałych firm i ludzi, którzy zadbali o każdy detal od strony organizacyjnej, logistycznej i... pysznej! 💚🏃♂️🏃♀️
Dzisiejsze słowa uznania i ogromne DZIĘKUJĘ kierujemy do partnerów, którzy ufundowali wyposażenie pakietów, zaplecze gastronomiczne i zadbali o to, by wszystko zagrało na 100%:
🧁 Piekarnia "Ewa" – za obłędne babeczki, które czekały na naszych biegaczy i błyskawicznie uzupełniały spalone kalorie!
💧 SISAN sklep Orzesze Jaśkowice – za wodę, która gasiła pragnienie, oraz aromatyczną kawę i herbatę, które stawiały wszystkich na nogi.
🍌 Hurtownia Osiński – za dostarczenie świeżych bananów, czyli najlepszego, naturalnego paliwa na trasie.
🚓🚒 Policja i Straż Pożarna – za profesjonalną obstawę trasy. Wasza obecność sprawiła, że wszyscy uczestnicy mogli czuć się w pełni bezpiecznie!
⏱️ Personal Best – za niezawodny, precyzyjny pomiar czasu, dzięki któremu rywalizacja była czystą przyjemnością.
🔑 Ewelina Kiecka – za przygotowanie fantastycznych breloczków, które trafiły do Waszych pakietów startowych i będą stanowić super pamiątkę z tego dnia!
🎁 Joanna Kłosowska – za świetne gadżety, które urozmaiciły nasze pakiety.
🍬 ZPC Grupa Otmuchów – za wsparcie naszych pakietów i osłodzenie tego wyjątkowego dnia!
🏛️ Miasto Orzesze , Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Orzeszu – za ogromne i nieocenione wsparcie organizacyjne! Dziękujemy za udostępnienie sali, profesjonalne zabezpieczenie medyczne, stworzenie fantastycznej strefy dla dzieci, świetne poprowadzenie licytacji oraz masę wspaniałych atrakcji towarzyszących, które dopełniły całe wydarzenie!
Bez Was to wydarzenie nie miałoby takiego smaku (dosłownie i w przenośni) oraz takiej płynności. Kłaniamy się nisko! 🙌
P.S. To jeszcze nie koniec naszej wdzięczności! DZIŚ LUB JUTRO wracamy z drugim postem, w którym podziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas niesamowitymi voucherami i prezentami na licytacje oraz zadbali o Naszych najmłodszych (Lody, Alpaki) nie zapomnieliśmy o Was 🙂🎁
A od czwartku... radzimy Wam bacznie obserwować nasze profile. 👀🌲 Podobno na Górce Św. Wawrzyńca powoli przebudza się Bebok... 😈 Czas zacząć się bać, czy zacząć trenować? Bądźcie czujni, wkrótce zdradzimy więcej! 🤫
Ze sportowym pozdrowieniem,
Śląskie 3K 💚