26/01/2026
Witam! Kochani !😉
Jest mi smutno, ale tak działają chyba korporacje ... dziś dostałam oficjalne wypowiedzenie od Żabki ... no cóż, być może nie podołałam temu zadaniu., ale to były fajne 2 lata w moim życiu, coś nowego dla mnie, innego, daleko...razem z Wami, z Orzyszem !
Razem stworzyliśmy markę jako jedyni w naszym rejonie! Razem w Światowy Dzień Pizzy, zajęliśmy 9 miejsce! Na 11 tyś. sklepów 🍕
Razem ze mną zbudowaliśmy ten sklep , a ja cieszyłam się zawsze, gdy moglam być z Wami!
Ja odchodzę, ale Żabka zostaje z Wami na zawsze! 💚
Mam nadzieję, że zielone logo nie znika nigdy z mapy Orzysza ! 🌍
Sklep zamykamy, ale od soboty już nastąpi ponowne otwarcie, tyle, że z nowym właścicielem!
A ja jeśli mogę coś dla Was jeszcze zrobić, to chciałabym oddać Wam te jedzenie, które ma szybki termin, z lodówek, reszta jest moim ruchem magazynowym, który sprzedałam, a to co nie zejdzie oddam do lodówki z jedzeniem w Piszu.
Zapraszam na pirv, lub do sklepu do mnie, ostatni raz, Rynek 6/48 do odbioru osobiście . 29.01 będę od 9 do późna .
Coś się kończy, coś zaczyna... ja szalona kobieta, znów prawdopodobnie wrócę w stronę wsi, zachodów słońca i moich koni, które tak bardzo kocham 🐎...
Moja ekipa, od początku, NAJLEPSZA Asia Rzodkiewicz Amelka Smaka Bartosz Szweblik DZIĘKUJĘ WAM , moje Żabsony ! 🐸
Zapraszam do obejrzenia kliku zdjęć z naszego życia. Kilku... bo w telefonie mam ich mnóstwo 😉
DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!! Ahoj!! ❣️
💚🥰