10/03/2025
Witajcie w piękny, słoneczny poniedziałek ❤️❤️
Zapraszamy serdecznie na obiadek i nie tylko🫶
Bułeczki i śniadaniowe deserki czekają już na Was w nowej gablotce😍
Do zobaczenia ❤️❤️
Bistro Piwniczka to bufet gastronomiczny w oświęcimskim szpitalu. Znajdziesz u nas kanapki i słodkie przekąski. Zjesz pyszne dania obiadowe.
Wysokie Brzegi 4
Oswiecim
32-600
| Poniedziałek | 06:30 - 17:00 |
| Wtorek | 06:30 - 17:00 |
| Środa | 06:30 - 17:00 |
| Czwartek | 06:30 - 17:00 |
| Piątek | 06:30 - 17:00 |
| Sobota | 09:00 - 16:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Bistro Piwniczka - Bufet Gastronomiczny Szpital Oświęcim umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.