18/06/2026
Bywają i takie wypadki🤣🤣.
Nie jest w tej branży tak pięknie jak widzicie na efekcie końcowym gotowych tortów i słodkości.
Po drodze jest mnóstwo pracy,stresu, bałaganu,nieprzespanych nocy,braku sił.
Przyznać się kto z Was źle nastawił w domu piekarnik i spalił ciasto?
Widać nawet i mnie się to przytrafia po tylu latach🤣.