08/12/2024
Kochani ❣️
8 lat temu otworzyłam pierwszą w Szczecinie i do tej pory jedyną cukiernię wegańską. Moje dziecko, które stworzyłam z sercem i z potrzeby dania Wam zdrowych ciast z najlepszych składników.
To było bardzo pracowite 8 lat ale dzięki mojej pracy poznałam cudownych ludzi, nowe przyjaźnie jak i własne ograniczenia, to był piękny, budujący czas❤️
Ten kto mnie zna ten wie, że albo angażuję się w coś dając 1000% siebie albo w to nie wchodzę.
I tak było… praca często po 16h i pełne poświęcenie. A Syndrom Zosi Samosi, która musi wszystkiego sama dopilnować też niczego nie ułatwiał… 😊
Ale doszłam do takiego etapu w życiu, że potrzebuję zwolnić, pragnę być bardziej dla mojej rodziny i osób, które są bliskie mojemu sercu bo to właśnie oni mieli mnie najmniej przez te wszystkie lata.
Nie chcę już życia w biegu, pragnę delektować się każdym porankiem, każdą chwilą, dniem, życiem spełniając kolejne marzenia i cele z moimi najukochańszymi ❤️
Czuję całą sobą, że nadszedł kolejny etap w moim życiu i stary trzeba zamknąć z wdzięcznością w sercu, że dane mi było go doświadczyć 🫶
Zdrowe Wypieki czas zamknąć. Tak czuję na ten moment. Może powstaną w innym miejscu, może tam gdzie cieplej czyli tam gdzie widzę siebie i moją rodzinę… wszystko możliwe 😍
Dziękuje, że byliście ze mną przez te wszystkie lata❤️ Dziękuję Panu Pawłowi Golemie za długoletnią współpracę❤️
Czuję całą sobą, żeby zamknąć w tym roku wszystko to co już mi nie służy i otworzyć nowy piękny etap w życiu 🥰
Dziękuje za wspólny czas 🙏
#❤️❤️❤️